• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Holandisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Gevoelens +

Ndjenjat


-

Dieren +

Kafshët


-

Sport +

Sportet


-

Muziek +

Muzika


-

Kantoor +

Zyra


-

Dranken +

Pijet


-

Mensen +

Njerëzit


-

Tijd +

Koha


-

Omgeving +

Mjedisi


-

Verpakking +

Paketimi


-

Gereedschap +

Veglat


-

Verkeer +

Trafiku


-

Fruit +

Frutat


-

Vrije tijd +

Koha e lirë


-

Militair +

Ushtria


-

Kleding +

Veshja


-

Communicatie +

Komunikimi


-

Technologie +

Teknologjia


-

Appartement +

Banesa


-

Voedsel +

Ushqimi


-

Beroepen +

Profesionet


-

Groenten +

Perimet


-

Objecten +

Objektet


-

Onderwijs +

Arsimimi


-

Lichaam +

Trupi


-

Natuur +

Natyra


-

Financiën +

Financat


-

Meubilair +

Mobiljet


-

Religie +

Feja


-

Planten +

Bimët


-

Abstracte termen +

Termat abstraktë


-

Keukenapparatuur +

Pajisjet e kuzhinës


-

Materialen +

Materialet


-

Gezondheid +

Shëndetësia


-

Auto +

Vetura


-

Kunst +

Artet


-

Stad +

Qyteti


-

Weer +

Moti


-

Winkelen +

Pazari


-

Architectuur +

Arkitektura


-

Grote dieren +

Kafshët e mëdha


-

Kleine dieren +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!