• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Norvegjisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...



Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Følelser +

Ndjenjat


-

Dyr +

Kafshët


-

Idrett +

Sportet


-

Musikk +

Muzika


-

Kontor +

Zyra


-

Drikke +

Pijet


-

Mennesker +

Njerëzit


-

Tid +

Koha


-

Miljø +

Mjedisi


-

Emballasje +

Paketimi


-

Verktøy +

Veglat


-

Trafikk +

Trafiku


-

Frukt +

Frutat


-

Fritid +

Koha e lirë


-

Militær +

Ushtria


-

Klær +

Veshja


-

Kommunikasjon +

Komunikimi


-

Teknikk +

Teknologjia


-

Leilighet +

Banesa


-

Mat +

Ushqimi


-

Yrker +

Profesionet


-

Grønnsaker +

Perimet


-

Objekter +

Objektet


-

Utdanning +

Arsimimi


-

Kroppen +

Trupi


-

Natur +

Natyra


-

Økonomi +

Financat


-

Møbler +

Mobiljet


-

Religion +

Feja


-

Planter +

Bimët


-

Abstrakte termer +

Termat abstraktë


-

Kjøkkenutstyr +

Pajisjet e kuzhinës


-

Materialer +

Materialet


-

Helse +

Shëndetësia


-

Bil +

Vetura


-

Kunst +

Artet


-

By +

Qyteti


-

Vær +

Moti


-

Shopping +

Pazari


-

Arkitektur +

Arkitektura


-

Store dyr +

Kafshët e mëdha


-

Små dyr +

Kafshët e vogla




Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!