• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Polonisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Uczucia +

Ndjenjat


-

Zwierzęta +

Kafshët


-

Sport +

Sportet


-

Muzyka +

Muzika


-

Biuro +

Zyra


-

Napoje +

Pijet


-

Ludzie +

Njerëzit


-

Czas +

Koha


-

Środowisko +

Mjedisi


-

Opakowanie +

Paketimi


-

Narzędzia +

Veglat


-

Ruch +

Trafiku


-

Owoce +

Frutat


-

Rozrywka +

Koha e lirë


-

Wojsko +

Ushtria


-

Odzież +

Veshja


-

Komunikacja +

Komunikimi


-

Technika +

Teknologjia


-

Mieszkanie +

Banesa


-

Żywność +

Ushqimi


-

Zawody +

Profesionet


-

Warzywa +

Perimet


-

Obiekty +

Objektet


-

Edukacja +

Arsimimi


-

Ciało +

Trupi


-

Natura +

Natyra


-

Finanse +

Financat


-

Meble +

Mobiljet


-

Religia +

Feja


-

Rośliny +

Bimët


-

Pojęcia abstrakcyjne +

Termat abstraktë


-

Sprzęt kuchenny +

Pajisjet e kuzhinës


-

Materiały +

Materialet


-

Zdrowie +

Shëndetësia


-

Samochód +

Vetura


-

Sztuka +

Artet


-

Miasto +

Qyteti


-

Pogoda +

Moti


-

Zakupy +

Pazari


-

Architektura +

Arkitektura


-

Wielkie zwierzęta +

Kafshët e mëdha


-

Małe zwierzęta +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!