• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Sllovakisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Pocity +

Ndjenjat


-

Zvieratá +

Kafshët


-

Šport +

Sportet


-

Hudba +

Muzika


-

Kancelária +

Zyra


-

Nápoje +

Pijet


-

Ľudia +

Njerëzit


-

Čas +

Koha


-

Životné prostredie +

Mjedisi


-

Obal +

Paketimi


-

Nástroje +

Veglat


-

Doprava +

Trafiku


-

Ovocie +

Frutat


-

Voľný čas +

Koha e lirë


-

Armáda +

Ushtria


-

Odev +

Veshja


-

Komunikácia +

Komunikimi


-

Technika +

Teknologjia


-

Byt +

Banesa


-

Jedlo +

Ushqimi


-

Povolania +

Profesionet


-

Zelenina +

Perimet


-

Predmety +

Objektet


-

Vzdelanie +

Arsimimi


-

Telo +

Trupi


-

Príroda +

Natyra


-

Financie +

Financat


-

Nábytok +

Mobiljet


-

Náboženstvo +

Feja


-

Rastliny +

Bimët


-

Abstraktné pojmy +

Termat abstraktë


-

Kuchynské spotrebiče +

Pajisjet e kuzhinës


-

Materiály +

Materialet


-

Zdravie +

Shëndetësia


-

Auto +

Vetura


-

Umenie +

Artet


-

Mesto +

Qyteti


-

Počasie +

Moti


-

Nakupovanie +

Pazari


-

Architektúra +

Arkitektura


-

Veľké zvieratá +

Kafshët e mëdha


-

Malé zvieratá +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!