• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Sllovenisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Občutki +

Ndjenjat


-

Živali +

Kafshët


-

Šport +

Sportet


-

Glasba +

Muzika


-

Pisarna +

Zyra


-

Pijače +

Pijet


-

Ljudje +

Njerëzit


-

Čas +

Koha


-

Okolje +

Mjedisi


-

Embalaža +

Paketimi


-

Orodja +

Veglat


-

Promet +

Trafiku


-

Sadje +

Frutat


-

Prosti čas +

Koha e lirë


-

Vojska +

Ushtria


-

Oblačila +

Veshja


-

Komunikacija +

Komunikimi


-

Tehnologija +

Teknologjia


-

Stanovanje +

Banesa


-

Hrana +

Ushqimi


-

Poklici +

Profesionet


-

Zelenjava +

Perimet


-

Predmeti +

Objektet


-

Izobraževanje +

Arsimimi


-

Telo +

Trupi


-

Narava +

Natyra


-

Finance +

Financat


-

Pohištvo +

Mobiljet


-

Vera +

Feja


-

Rastline +

Bimët


-

Abstraktno +

Termat abstraktë


-

Kuhinjski aparati +

Pajisjet e kuzhinës


-

Materiali +

Materialet


-

Zdravje +

Shëndetësia


-

Avto +

Vetura


-

Umetnost +

Artet


-

Mesto +

Qyteti


-

Vreme +

Moti


-

Nakupovanje +

Pazari


-

Arhitektura +

Arkitektura


-

Velike živali +

Kafshët e mëdha


-

Male živali +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!