• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Suedisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Känslor +

Ndjenjat


-

Djur +

Kafshët


-

Sport +

Sportet


-

Musik +

Muzika


-

Kontor +

Zyra


-

Drycker +

Pijet


-

Människor +

Njerëzit


-

Tid +

Koha


-

Miljö +

Mjedisi


-

Förpackning +

Paketimi


-

Verktyg +

Veglat


-

Trafik +

Trafiku


-

Frukt +

Frutat


-

Fritid +

Koha e lirë


-

Militärt +

Ushtria


-

Kläder +

Veshja


-

Kommunikation +

Komunikimi


-

Teknik +

Teknologjia


-

Lägenhet +

Banesa


-

Mat +

Ushqimi


-

Yrken +

Profesionet


-

Grönsaker +

Perimet


-

Saker +

Objektet


-

Utbildning +

Arsimimi


-

Kroppen +

Trupi


-

Natur +

Natyra


-

Ekonomi +

Financat


-

Möbler +

Mobiljet


-

Religion +

Feja


-

Växter +

Bimët


-

Abstrakt +

Termat abstraktë


-

Köksapparater +

Pajisjet e kuzhinës


-

Material +

Materialet


-

Hälsa +

Shëndetësia


-

Bil +

Vetura


-

Konst +

Artet


-

Stad +

Qyteti


-

Väder +

Moti


-

Shopping +

Pazari


-

Arkitektur +

Arkitektura


-

Stora djur +

Kafshët e mëdha


-

Små djur +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!