• Learn vocabulary
    Mëso fjalorin me 50LANGUAGES.
    Mësoje nëpërmjet gjuhës tënde amtare!

FALAS 42 subjekte tw fjalorit me më shumë se 1900 fjalë në mbi 50 gjuhë - Turqisht

Subjekte të tilla si ndjenjat, kafshët, sportet, mjetet, trafiku dhe shumë të tjera...Zgjidh kategorinë që dëshiron të mësosh

-

Duygular +

Ndjenjat


-

Hayvanlar +

Kafshët


-

Spor +

Sportet


-

Müzik +

Muzika


-

Ofis +

Zyra


-

İçkiler +

Pijet


-

İnsanlar +

Njerëzit


-

Zaman +

Koha


-

Çevre +

Mjedisi


-

Paketleme +

Paketimi


-

Araçlar +

Veglat


-

Trafik +

Trafiku


-

Meyveler +

Frutat


-

Boş vakıt +

Koha e lirë


-

Askeri +

Ushtria


-

Giyim +

Veshja


-

İletişim +

Komunikimi


-

Teknoloji +

Teknologjia


-

Daire +

Banesa


-

Gıda +

Ushqimi


-

Meslekler +

Profesionet


-

Sebze +

Perimet


-

Nesneler +

Objektet


-

Eğitim +

Arsimimi


-

Vücut +

Trupi


-

Doğa +

Natyra


-

Finans +

Financat


-

Mobilya +

Mobiljet


-

Din +

Feja


-

Bitkiler +

Bimët


-

Soyut terimler +

Termat abstraktë


-

Mutfak aletleri +

Pajisjet e kuzhinës


-

Malzemeler +

Materialet


-

Sağlık +

Shëndetësia


-

Araba +

Vetura


-

Sanat +

Artet


-

Şehir +

Qyteti


-

Hava +

Moti


-

Alışveriş +

Pazari


-

Mimari +

Arkitektura


-

Büyük hayvanlar +

Kafshët e mëdha


-

Küçük hayvanlar +

Kafshët e vogla
Doni të mësoni një gjuhë të re? Eshtë kaq e lehtë me 50LANGUAGES! Zgjidhni prej më shumë se 50 gjuhëve. Por mësoni nëpërmjet gjuhës tuaj amtare. - Eshtë krejtësisht falas!