© Ecobo | Dreamstime.com

Õppige bulgaaria keelt tasuta

Õppige kiiresti ja lihtsalt bulgaaria keelt meie keelekursusega “Bulgaaria algajatele“.

et eesti   »   bg.png български

Õppige bulgaaria keelt – esimesed sõnad
Tere! Здравей! / Здравейте! Zdravey! / Zdraveyte!
Tere päevast! Добър ден! Dobyr den!
Kuidas läheb? Как си? Kak si?
Nägemiseni! Довиждане! Dovizhdane!
Varsti näeme! До скоро! Do skoro!

Miks peaksite õppima bulgaaria keelt?

Bulgaaria keel on rikas ja huvitav keel. See on Bulgaaria ametlik keel ja kuulub slaavi keelte perekonda. Bulgaaria keele õppimine avab ukse sellele ainulaadsele ja rikkale kultuurile. Bulgaaria keele õppimine võib pakkuda uut perspektiivi. Saate sügavama arusaama Bulgaaria ajaloost, kirjandusest ja traditsioonidest. Bulgaaria keel on tihedalt seotud selle maa kultuuriga, pakkudes rikkalikku kultuurilist tausta. Bulgaaria keel algajatele on üks enam kui 50 tasuta keelepaketist, mille saate meilt hankida. „50LANGUAGES” on tõhus viis bulgaaria keele õppimiseks veebis ja tasuta. Meie bulgaaria keele kursuse õppematerjalid on saadaval nii veebis kui ka iPhone’i ja Androidi rakendustena.

Tööalaste võimaluste poolest võib bulgaaria keele oskus olla suureks eeliseks. Bulgaaria on oluline riik Kagu-Euroopas, kus on palju võimalusi äris, turismis ja hariduses. Teie bulgaaria keele oskus võib avada uusi võimalusi. Bulgaaria keel pakub ka huvitavat keelelist väljakutset. Selle keerukas grammatika ja ainulaadne kirjastiil arendavad teie keeleoskusi ja stimuleerivad teie aju. Selle kursusega saad õppida bulgaaria keelt iseseisvalt – ilma õpetajata ja keeltekoolita! Tunnid on selgelt üles ehitatud ja aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Õppides bulgaaria keelt, saate paremini mõista teisi slaavi keeli. Paljud slaavi keeled on omavahel seotud, nii et bulgaaria keele oskus võib aidata teil õppida teisi slaavi keeli. Bulgaaria keele oskus võib samuti suurendada teie kultuurilist teadlikkust ja empaatiat. Saate paremini mõista Bulgaaria inimeste kogemusi, nende väljakutseid ja vaateid, luues sügavama ühenduse. Õppige kiiresti bulgaaria keelt 100 teemade kaupa korraldatud bulgaaria keele tunniga. Tundide MP3-helifaile rääkisid bulgaaria keelt emakeelena kõnelejad. Need aitavad teil hääldust parandada.

Lisaks on bulgaaria keele õppimine ka lõbus. Uue keele õppimine on alati põnev ja bulgaaria keel pakub unikaalseid väljakutseid ja rõõmu. Bulgaaria keele õppimine on kasulik mitmel viisil. See avab ukse uuele kultuurile, pakub uusi töövõimalusi ja aitab arendada teie kognitiivseid oskusi. Avastage bulgaaria keel ja selle rikas kultuur.

Isegi Bulgaaria algajad saavad praktiliste lausete abil bulgaaria keelt tõhusalt õppida 50KEELSE abil. Kõigepealt õpid tundma keele põhilisi struktuure. Näidisdialoogid aitavad teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised pole vajalikud.

Isegi edasijõudnud õppijad saavad õpitut korrata ja kinnistada. Õpid õigeid ja sageli öeldud lauseid ning saad neid kohe kasutada. Suudad suhelda igapäevastes olukordades. Kasutage oma lõunapausi või aega liikluses, et õppida paar minutit bulgaaria keelt. Õpid nii liikvel olles kui ka kodus.