© Toshket | Dreamstime.com

Õppige heebrea keelt tasuta

Õppige heebrea keelt kiiresti ja lihtsalt meie keelekursusega “Heebrea keel algajatele“.

et eesti   »   he.png עברית

Õppige heebrea keelt – esimesed sõnad
Tere! ‫שלום!‬ shalom!
Tere päevast! ‫שלום!‬ shalom!
Kuidas läheb? ‫מה נשמע?‬ mah nishma?
Nägemiseni! ‫להתראות.‬ lehitra'ot.
Varsti näeme! ‫נתראה בקרוב!‬ nitra'eh beqarov!

Mis on heebrea keeles erilist?

Heebrea keel on maailma vanimaid keeli, mida veel tänapäevalgi kõneldakse. Iseäranis eriline on see seetõttu, et kogu maailma ajaloo vältel on see olnud tihedalt seotud religiooniga, eriti juutide usuga. Erinevalt enamikust keeltest on heebrea keel trikonsonantse struktuuriga. See tähendab, et sõna tähendus põhineb tavaliselt kolmel konsonandil. Vokaalid võivad muutuda, kuid põhitähendus jääb samaks. Heebrea keel algajatele on üks enam kui 50 tasuta keelepaketist, mille saate meilt hankida. „50LANGUAGES” on tõhus viis heebrea keele õppimiseks veebis ja tasuta. Meie heebrea keele kursuse õppematerjalid on saadaval nii veebis kui ka iPhone’i ja Androidi rakendustena.

Heebrea keel on samuti ainulaadne oma tähestiku poolest. See koosneb ainult konsonantidest. Traditsiooniliselt kirjutatakse heebrea keelt paremalt vasakule, mis on erinev enamikust lääne keeltest. Sõnade juured on heebrea keeles väga olulised. Iga sõna on seotud kolme konsonandi juurega, mis kannab endas sõna põhitähendust. Juured võimaldavad keeles luua erinevaid sõnu sama teema kohta. Selle kursusega saad heebrea keelt õppida iseseisvalt – ilma õpetajata ja keeltekoolita! Tunnid on selgelt üles ehitatud ja aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Heebrea keel on kõrgelt struktureeritud. Tänu sellele on võimalik tuletada uusi sõnu olemasolevatest juurtest. See omadus muudab keele paindlikuks ja võimekaks väljendama paljusid tundeid ja ideid. Keele taaselustamise lugu on samuti märkimisväärne. Pärast pikka ajajärku, mil seda peaaegu ei kõneldud, on heebrea keel taas elujõuline keel. Tänapäeval kõneleb seda miljoneid inimesi üle kogu maailma. Õppige kiiresti heebrea keelt 100 heebrea keele tunniga, mis on korraldatud teemade kaupa. Tundide MP3-helifaile rääkisid heebrea keelt emakeelena kõnelejad. Need aitavad teil hääldust parandada.

Heebrea keel on sügavalt seotud juudi kultuuri ja traditsioonidega. Paljud tähtsad religioossed tekstid, nagu Tora ja Talmud, on kirjutatud heebrea keeles. See on osa sellest, mis teeb keelest nii erilise. Üldiselt on heebrea keel eriline mitmel põhjusel. Selle ajalugu, struktuur, kirjasüsteem ja taaselustamine eristavad seda paljudest teistest keeltest. Seega on see tõeliselt unikaalne keeleline nähtus.

Isegi heebrea algajad saavad praktiliste lausete abil heebrea keelt tõhusalt õppida 50 KEELE abil. Kõigepealt õpid tundma keele põhilisi struktuure. Näidisdialoogid aitavad teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised pole vajalikud.

Isegi edasijõudnud õppijad saavad õpitut korrata ja kinnistada. Õpid õigeid ja sageli öeldud lauseid ning saad neid kohe kasutada. Suudad suhelda igapäevastes olukordades. Kasutage oma lõunapausi või aega liikluses, et õppida paar minutit heebrea keelt. Õpid nii liikvel olles kui ka kodus.