© Jeancliclac | Dreamstime.com
© Jeancliclac | Dreamstime.com

Õppige hollandi keelt tasuta

Õppige hollandi keelt kiiresti ja lihtsalt meie keelekursusega “Hollandi keel algajatele“.

et eesti   »   nl.png Nederlands

Õppige hollandi keelt – esimesed sõnad
Tere! Hallo!
Tere päevast! Dag!
Kuidas läheb? Hoe gaat het?
Nägemiseni! Tot ziens!
Varsti näeme! Tot gauw!

Miks peaksite hollandi keelt õppima?

Hollandi keel võib tunduda üsna keeruline, kuid selle omandamisel on palju eeliseid. Esiteks on see Euroopa Liidu üks ametlikke keeli, mida räägib üle 23 miljoni inimese. See keel avab ukse huvitava kultuuri ja ajaloo juurde. Teiseks, hollandi keele oskus võib aidata tööhõives. Holland on maailmas tuntud oma innovaatilise majanduse poolest, kusjuures paljud rahvusvahelised ettevõtted asuvad seal. Hollandi keele oskajaid väärtustatakse erinevates valdkondades.

Kolmandaks on hollandi keele õppimine hea võimalus oma keeleoskuste parandamiseks. Kuna hollandi keel on germani keelte hulka kuuluv keel, võib selle õppimine aidata paremini mõista teisi sama keelepere keeli, nagu saksa ja inglise keel. Lisaks võib hollandi keele õppimine olla intellektuaalselt rahuldustpakkuv. Hollandi keeles on palju sõnu, millel pole otseseid tõlkeid teistesse keeltesse, mis aitab avardada oma mõtlemist ja keelelisi oskusi.

Veel üks põhjus hollandi keele õppimiseks on see, et see võib parandada suhtlemist. Kui soovite reisida Hollandisse või Belgiasse, võib hollandi keele oskus aidata teil suhelda kohalike elanikega ja paremini mõista nende kultuuri. Hollandi keele õppimisel on ka palju isiklikke eeliseid. See võib aidata suurendada enesekindlust, parandada mälu ja aju funktsiooni ning suurendada kultuurilist teadlikkust.

Hollandi keele õppimine on rohkem kui lihtsalt uue keele omandamine. See on võimalus laiendada oma silmaringi, avada uusi karjäärivõimalusi ja sukelduda sügavale huvitavasse kultuuri. Lõpuks, hollandi keele õppimise eelised ei piirdu ainult praktilise kasuga. See võib pakkuda ka intellektuaalset rahulolu, arendades kriitilist mõtlemist ja probleemilahendamise oskusi. Iga uue õpitud keelega laieneb teie maailmapilt ja mõistmine.

Isegi hollandi algajad saavad praktiliste lausete abil hollandi keelt tõhusalt õppida 50LANGUAGES abil. Kõigepealt õpid tundma keele põhilisi struktuure. Näidisdialoogid aitavad teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised pole vajalikud.

Isegi edasijõudnud õppijad saavad õpitut korrata ja kinnistada. Õpid õigeid ja sageli öeldud lauseid ning saad neid kohe kasutada. Suudad suhelda igapäevastes olukordades. Kasutage oma lõunapausi või aega liikluses, et õppida paar minutit hollandi keelt. Õpid nii liikvel olles kui ka kodus.