© Tabgac | Dreamstime.com

Õppige inglise keelt Ühendkuningriigis tasuta

Õppige inglise keelt kiiresti ja lihtsalt meie keelekursusega “Inglise keel algajatele“.

et eesti   »   en.png English (UK)

Õppige inglise keelt – esimesed sõnad
Tere! Hi!
Tere päevast! Hello!
Kuidas läheb? How are you?
Nägemiseni! Good bye!
Varsti näeme! See you soon!

Miks peaksite õppima Briti inglise keelt?

Inglise keel (UK) algajatele on üks enam kui 50 tasuta keelepaketist, mille saate meilt hankida. „50LANGUAGES” on tõhus viis inglise keele (UK) õppimiseks veebis ja tasuta. Meie inglise keele (UK) kursuse õppematerjalid on saadaval nii veebis kui ka iPhone’i ja Androidi rakendustena.

Selle kursusega saad õppida inglise keelt (UK) iseseisvalt – ilma õpetajata ja keeltekoolita! Tunnid on selgelt üles ehitatud ja aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Õppige kiiresti inglise keelt (UK) 100 inglise keele (UK) õppetunniga, mis on korraldatud teemade kaupa. Tundide MP3-helifaile rääkisid inglise (UK) emakeelena kõnelejad. Need aitavad teil hääldust parandada.

Isegi inglise keele (Ühendkuningriigi) algajad saavad praktiliste lausete abil 50LANGUAGES abil tõhusalt inglise keelt (UK) õppida. Kõigepealt õpid tundma keele põhilisi struktuure. Näidisdialoogid aitavad teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised pole vajalikud.

Isegi edasijõudnud õppijad saavad õpitut korrata ja kinnistada. Õpid õigeid ja sageli öeldud lauseid ning saad neid kohe kasutada. Suudad suhelda igapäevastes olukordades. Kasutage oma lõunapausi või liikluses viibimise aega, et õppida paar minutit inglise keelt (Ühendkuningriik). Õpid nii liikvel olles kui ka kodus.