© Vojtaheroutcom | Dreamstime.com

Õppige tšehhi keelt tasuta

Õppige tšehhi keelt kiiresti ja lihtsalt meie keelekursusega “Tšehhi keel algajatele“.

et eesti   »   cs.png čeština

Õppige tšehhi keelt – esimesed sõnad
Tere! Ahoj!
Tere päevast! Dobrý den!
Kuidas läheb? Jak se máte?
Nägemiseni! Na shledanou!
Varsti näeme! Tak zatím!

Mis on tšehhi keeles erilist?

Tšehhi keel on ainulaadne oma eripäras. See keel, mida kõneleb üle 10 miljoni inimese, on peamiselt levinud Tšehhi Vabariigis. Tšehhi kuulub slaavi keelkonda ja on lähedane poola ja slovaki keelele. Kõigepealt on tšehhi keel märkimisväärne oma ortograafia poolest. See kasutab ladina tähestikku koos paljude diakriitiliste märkidega, mis muudavad selle kirjapildi teistest slaavi keeltest erinevaks. Tšehhi keel algajatele on üks enam kui 50 tasuta keelepaketist, mille saate meilt hankida. „50LANGUAGES” on tõhus viis tšehhi keele õppimiseks veebis ja tasuta. Meie Tšehhi kursuse õppematerjalid on saadaval nii veebis kui ka iPhone’i ja Androidi rakendustena.

Tšehhi keelel on samuti keeruline grammatika. On seitse käänet, kolm sugu ja palju ebaregulaarseid vorme, mis muudavad selle keele õppimise keerukaks, kuid ka huvitavaks. Võttes arvesse sõnavara, on tšehhi keel rikas ja mitmekesine. Paljud sõnad on tuletatud juursõnadest, mis võimaldab sõnade loomist väga loovalt ja paindlikult. Selle kursusega saad õppida tšehhi keelt iseseisvalt – ilma õpetajata ja keeltekoolita! Tunnid on selgelt üles ehitatud ja aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Huvitav eripära on selle keele hääldus. Tšehhi keeles on rohkem konsonante kui enamikus teistes slaavi keeltes ja mõned neist on väga haruldased, nagu näiteks pehme “r“. Samuti on oluline märkida, et tšehhi keel on Tšehhi Vabariigi ametlik keel. See keel on sügavalt juurdunud riigi ajaloos ja identiteedis, mistõttu on selle oskus oluline Tšehhi Vabariigis elavatele inimestele. Õppige kiiresti tšehhi keelt 100 tšehhi keele tunniga, mis on korraldatud teemade kaupa. Tundide MP3-helifaile rääkisid tšehhi keelt emakeelena kõnelevad inimesed. Need aitavad teil hääldust parandada.

Lisaks on tšehhi keel oluline Euroopa keel, mida kõneldakse ja õpetatakse mitmes riigis. Selle keele oskus võib avada ukse Tšehhi Vabariigi kultuuri ja ajaloo paremaks mõistmiseks. Kokkuvõttes on tšehhi keel eriline oma ortograafia, grammatika, sõnavara, häälduse ja kultuurilise tähtsuse tõttu. See on rikas ja keeruline keel, mida mõjutab selle rahva ajalugu ja kultuur.

Isegi tšehhi algajad saavad praktiliste lausete abil tšehhi keelt tõhusalt õppida 50KEELSE abil. Kõigepealt õpid tundma keele põhilisi struktuure. Näidisdialoogid aitavad teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised pole vajalikud.

Isegi edasijõudnud õppijad saavad õpitut korrata ja kinnistada. Õpid õigeid ja sageli öeldud lauseid ning saad neid kohe kasutada. Suudad suhelda igapäevastes olukordades. Kasutage oma lõunapausi või aega liikluses, et õppida paar minutit tšehhi keelt. Õpid nii liikvel olles kui ka kodus.