© Snehitdesign | Dreamstime.com

Õppige telugu tasuta

Õppige telugu kiiresti ja lihtsalt meie keelekursusega “Telugu algajatele“.

et eesti   »   te.png తెలుగు

Õppige telugu - esimesed sõnad
Tere! నమస్కారం! Namaskāraṁ!
Tere päevast! నమస్కారం! Namaskāraṁ!
Kuidas läheb? మీరు ఎలా ఉన్నారు? Mīru elā unnāru?
Nägemiseni! ఇంక సెలవు! Iṅka selavu!
Varsti näeme! మళ్ళీ కలుద్దాము! Maḷḷī kaluddāmu!

Mis on telugu keele eripära?

Telugu keel on üks India vanimaid keeli. See on põnev ja ainulaadne oma rikkaliku ajaloo, grammatika ja kirja poolest. Telugu kuulub Draviidi keelkonda, mis hõlmab veel 20 teist keelt. Telugu keelt räägib enam kui 80 miljonit inimest kogu maailmas. See on enim räägitav Draviidi keel ja see on Indias kolmas keel rääkijate arvu poolest. Telugu on ametlik keel kahes India osariigis - Andhra Pradeshis ja Telanganas. Telugu algajatele on üks enam kui 50 tasuta keelepaketist, mille saate meilt hankida. „50 LANGUAGES” on tõhus viis telugu veebis ja tasuta õppimiseks. Meie telugu kursuse õppematerjalid on saadaval nii veebis kui ka iPhone’i ja Androidi äppidena.

Telugu keele kirjutamise süsteem on ainulaadne. Selle tähestikul on täishäälikuid ja kaashäälikuid, mida on kokku 60. Tähestik põhineb Brahma tähestikul, mis on vanim India tähestik. Telugu keele grammatika on samuti eriline. Selles ei ole kindlat sõnajärjestust, mis tähendab, et sõnu saab asetada peaaegu igasse lausesse, ilma et see mõjutaks lause tähendust. See muudab keele väga paindlikuks. Selle kursusega saate telugu õppida iseseisvalt - ilma õpetajata ja ilma keeltekoolita! Tunnid on selgelt üles ehitatud ja aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Seda keelt on rikastatud erinevate murdekeeltega. Telugu keeles on palju murdeid, mida räägitakse eri osades Andhra Pradeshis ja Telanganas. Need murded lisavad keelele rikkalikkust ja mitmekesisust. Telugu keel on tuntud ka oma rikkaliku kirjanduse poolest. Selle kirjanduse ajalugu ulatub tagasi rohkem kui tuhande aasta taha. Üks vanimaid Telugu keeles kirjutatud teoseid on “Andhra Mahabharatam“. Õppige telugu kiiresti 100 telugu keeletunniga, mis on korraldatud teemade kaupa. Tundide MP3-helifaile rääkisid telugu keelt emakeelena kõnelejad. Need aitavad teil hääldust parandada.

See keel on säilitanud oma autentsuse ja originaalsuse, vaatamata paljudele mõjutustele teistest keeltest. Kuigi Telugu on laenanud sõnu teistest keeltest, nagu sanskriti ja araabia keelest, on see säilitanud oma ainulaadse grammatika ja sõnavara. Seega, Telugu keel on eriline oma mitmekesisuse, rikkaliku ajaloo, unikaalse grammatika ja rikkaliku kirjanduse poolest. Selle keele õppimine võib avada uue ja huvitava kultuurimaailma.

Isegi telugu algajad saavad praktiliste lausete abil telugu keelt tõhusalt õppida 50KEELSE abil. Kõigepealt õpid tundma keele põhilisi struktuure. Näidisdialoogid aitavad teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised pole vajalikud.

Isegi edasijõudnud õppijad saavad õpitut korrata ja kinnistada. Õpid õigeid ja sageli öeldud lauseid ning saad neid kohe kasutada. Suudad suhelda igapäevastes olukordades. Kasutage oma lõunapausi või aega liikluses, et õppida paar minutit telugu keelt. Õpid nii liikvel olles kui ka kodus.