© The_guitar_mann | Dreamstime.com

Вивчайте англійську мову безкоштовно

Вивчайте англійську швидко та легко за допомогою нашого мовного курсу «Англійська для початківців».

uk українська   »   en.png English (UK)

Вивчайте англійську - перші слова
Привіт! Hi!
Доброго дня! Hello!
Як справи? How are you?
До побачення! Good bye!
До зустрічі! See you soon!

Що особливого в британській англійській мові?

Британська англійська мова є однією з основних варіацій англійської мови. Вона використовується у Великій Британії та є стандартом для багатьох міжнародних установ. Ця мова відрізняється своєю унікальною фонетикою. Наприклад, вона має невимовний “r“ у кінці слів та перед приголосними, що відрізняє її від американської англійської. Англійська (Великобританія) для початківців — один із понад 50 безкоштовних мовних пакетів, які ви можете отримати у нас. «50LANGUAGES» — це ефективний спосіб вивчати англійську (Великобританія) онлайн і безкоштовно. Наші навчальні матеріали для курсу англійської мови (Велика Британія) доступні як онлайн, так і у вигляді програм для iPhone та Android.

Британська англійська має багато діалектів та акцентів. Це зумовлено географічним розподілом та історичними особливостями Великої Британії. Ця мова включає багато слів, що вживаються лише в Британії. Наприклад, “lorry“ замість “truck“, “lift“ замість “elevator“ і “biscuit“ замість “cookie“. З цим курсом ви можете вивчати англійську (UK) самостійно - без викладача та без мовної школи! Уроки чітко структуровані і допоможуть досягти поставлених цілей.

Британська англійська має власний стиль орфографії. Вона містить “u“ в словах, як “colour“ та “honour“, що відмінно від американської англійської. Ця мова також відрізняється своїми правилами граматики. Вона використовує “have got“ замість “have“, та групи слова як “at the weekend“ замість “on the weekend“. Швидко вивчайте англійську (Великобританія) за допомогою 100 уроків англійської (Великобританії), упорядкованих за темами. Аудіофайли MP3 для уроків були озвучені носіями англійської (Великобританії). Вони допомагають покращити вашу вимову.

Британська англійська має багатий історичний контекст. Вона є мовою Шекспіра, Чосера, Джейн Остін та інших великих британських письменників. Британська англійська, з її унікальними відмінностями та багатим історичним контекстом, продовжує викликати цікавість та захоплення у всьому світі. Вона є живим відображенням британської культури та спадщини.

Навіть початківці англійської (Великобританія) можуть ефективно вивчати англійську (Великобританія) за допомогою «50LANGUAGES» за допомогою практичних речень. Спочатку ви познайомитеся з основними структурами мови. Зразки діалогів допоможуть вам висловитися іноземною мовою. Попередні знання не потрібні.

Навіть просунуті учні можуть повторити та закріпити вивчене. Ви вивчаєте правильні та часто вимовлені речення, і можете їх використовувати негайно. Ви зможете спілкуватися в повсякденних ситуаціях. Використовуйте перерву на обід або час у пробках, щоб вивчити кілька хвилин англійської (Великобританія). Ви навчаєтесь як у дорозі, так і вдома.