© kicimici | Dreamstime.com
© kicimici | Dreamstime.com

Вивчайте арабську мову безкоштовно

Вивчайте арабську швидко та легко за допомогою нашого мовного курсу «Арабська для початківців».

uk українська   »   ar.png العربية

Вивчайте арабську - перші слова
Привіт! ‫مرحبًا!‬
Доброго дня! ‫مرحبًا! / نهارك سعيد!‬
Як справи? ‫كبف الحال؟ / كيف حالك؟‬
До побачення! ‫إلى اللقاء‬
До зустрічі! ‫أراك قريباً!‬

Чим особлива арабська мова?

Арабська мова - це неймовірно унікальна та впливова мова, яку говорить більше 420 мільйонів людей по всьому світу. Вона є офіційною в 26 країнах і основною мовою мусульманського світу. Специфіка арабської мови полягає в тому, що вона має відмінність між “літературною“ або класичною арабською мовою та “діалектними“ формами. Це зумовлено географічним розташуванням та культурними відмінностями.

Літературна арабська мова, відома також як модерній стандартний арабський, використовується в офіційних ситуаціях, літературі та ЗМІ. Це спільна мова, яку розуміють араби різних країн. Арабська мова має багатий лексикон, особливо в галузі опису природи та емоцій. Це дозволяє людям виражати думки та почуття з великою точністю і глибиною.

Її система письма також унікальна, оскільки вона пишеться зправа наліво. Арабський алфавіт складається з 28 літер, і він не має чіткого розділу між великими та малими літерами. Однією з цікавих особливостей арабської мови є її “коренева“ система. Більшість слів формується з трьохбуквенних коренів, які, змінюючись за допомогою префіксів, суфіксів та інфіксів, надають словам нові значення.

Арабська мова також важлива з релігійної точки зору, оскільки Коран був написаний саме на ній. Мусульмани по всьому світу вивчають арабську, щоб читати священний текст в оригіналі. Отже, арабська мова відіграє важливу роль у світовій культурі, історії та політиці. Її унікальність та різноманітність роблять її однією з найцікавіших мов для вивчення.

Навіть початківці арабської мови можуть ефективно вивчати арабську за допомогою «50LANGUAGES» за допомогою практичних речень. Спочатку ви познайомитеся з основними структурами мови. Зразки діалогів допоможуть вам висловитися іноземною мовою. Попередні знання не потрібні.

Навіть просунуті учні можуть повторити та закріпити вивчене. Ви вивчаєте правильні та часто вимовлені речення, і можете їх використовувати негайно. Ви зможете спілкуватися в повсякденних ситуаціях. Використовуйте обідню перерву або час у пробках, щоб вивчити кілька хвилин арабської мови. Ви навчаєтесь як у дорозі, так і вдома.