© Aspsvz | Dreamstime.com

Вивчайте білоруську безкоштовно

Вивчайте білоруську швидко та легко з нашим мовним курсом «Білоруська для початківців».

uk українська   »   be.png Беларуская

Вчи білоруську - Перші слова
Привіт! Прывітанне! Pryvіtanne!
Доброго дня! Добры дзень! Dobry dzen’!
Як справи? Як справы? Yak spravy?
До побачення! Да пабачэння! Da pabachennya!
До зустрічі! Да сустрэчы! Da sustrechy!

Чим особлива білоруська мова?

Білоруська мова є однією з трьох слав‘янських мов, що використовуються в Східній Європі. Її розмовляє більше 5 мільйонів людей, переважно в Білорусі. Ця мова відома своїм унікальним звукосприйманням, яке включає в себе низку звуків, що не існують в інших слав‘янських мовах. Це створює особливий ритм і мелодійність мови. Білоруська мова для початківців — один із понад 50 безкоштовних мовних пакетів, які ви можете отримати у нас. «50LANGUAGES» — це ефективний спосіб вивчати білоруську онлайн і безкоштовно. Наші навчальні матеріали для курсу білоруської мови доступні як онлайн, так і в додатках для iPhone та Android.

Однією з особливостей білоруської мови є її відносно проста граматика. Вона має лише три часи (минулий, теперішній і майбутній), а граматичний род використовується менш активно, ніж в російській мові. Білоруська мова використовує латинські літери в додаток до кирилиці. Це робить її однією з небагатьох мов, що використовують обидва алфавіти, що дає більше можливостей для творчого написання. З цим курсом ви можете вивчати білоруську мову самостійно - без викладача і без мовної школи! Уроки чітко структуровані і допоможуть досягти поставлених цілей.

Ця мова також відзначається своїм багатим лексиконом, особливо в областях сільського господарства та природи. Це відображає глибокі зв‘язки білоруської культури з природою. В білоруській мові є ряд виразів та ідіом, які є унікальними для неї. Ці вирази допомагають відображати специфічний культурний контекст та настрій народу. Швидко вивчайте білоруську за допомогою 100 уроків білоруської мови, упорядкованих за темами. МР3 аудіофайли до уроків озвучені носіями білоруської мови. Вони допомагають покращити вашу вимову.

Білоруська мова має унікальну систему відмінків, яка включає в себе вісім відмінків, в той час як більшість інших слав‘янських мов має шість. Це робить її більш виразною та гнучкою. Білоруська мова не просто спосіб спілкування, але й важлива частина культурного насліддя Білорусі. Через неї можна глибше зрозуміти культуру, традиції та історію білоруського народу.

Навіть білоруські початківці можуть ефективно вивчати білоруську з «50LANGUAGES» за допомогою практичних речень. Спочатку ви познайомитеся з основними структурами мови. Зразки діалогів допоможуть вам висловитися іноземною мовою. Попередні знання не потрібні.

Навіть просунуті учні можуть повторити та закріпити вивчене. Ви вивчаєте правильні та часто вимовлені речення, і можете їх використовувати негайно. Ви зможете спілкуватися в повсякденних ситуаціях. Використовуйте обідню перерву чи час у пробках, щоб вивчити кілька хвилин білоруської. Ви навчаєтесь як у дорозі, так і вдома.