Вивчайте грецьку безкоштовно

Вивчайте грецьку швидко та легко з нашим мовним курсом «Грецька для початківців».

uk українська   »   el.png Ελληνικά

Вивчайте грецьку - перші слова
Привіт! Γεια! Geia!
Доброго дня! Καλημέρα! Kalēméra!
Як справи? Τι κάνεις; / Τι κάνετε; Ti káneis? / Ti kánete?
До побачення! Εις το επανιδείν! Eis to epanideín!
До зустрічі! Τα ξαναλέμε! Ta xanaléme!

Чому варто вивчати грецьку мову?

Вивчення грецької мови може стати захоплюючим та корисним досвідом. Греція - це країна з багатою історією та культурою. Знання грецької мови відкриває нові професійні можливості. Грецька економіка включає багато сфер, включаючи туризм та морські перевезення. Грецька мова для початківців є одним із понад 50 безкоштовних мовних пакетів, які ви можете отримати у нас. «50LANGUAGES» — це ефективний спосіб безкоштовно вивчати грецьку онлайн. Наші навчальні матеріали для курсу грецької мови доступні як онлайн, так і у вигляді програм для iPhone та Android.

Грецька мова є основою для багатьох слів у сучасних європейських мовах, особливо в наукових та медичних термінах. Вивчаючи грецьку, ви отримуєте більше інформації про грецьку культуру та історію. Греція відома своєю міфологією, філософією та літературою. З цим курсом ви можете вивчати грецьку мову самостійно - без викладача і без мовної школи! Уроки чітко структуровані і допоможуть досягти поставлених цілей.

Вивчення грецької мови стимулює ваш мозок. Воно покращує пам‘ять, вдосконалює концентрацію та розвиває критичне мислення. Знання грецької мови є великим плюсом для путешествій. Греція є одним з найпопулярніших туристичних напрямків в Європі. Швидко вивчайте грецьку за допомогою 100 уроків грецької мови, упорядкованих за темами. Аудіофайли MP3 для уроків були озвучені носіями грецької мови. Вони допомагають покращити вашу вимову.

Греки цінують, коли іноземці намагаються вивчити їхню мову. Це допоможе вам краще спілкуватися з місцевим населенням. Не чекайте, почніть вивчати грецьку сьогодні. Ви отримаєте не лише нові знання та навички, а й можливість більше зрозуміти грецьку культуру.

Навіть грецькі початківці можуть ефективно вивчати грецьку мову з «50LANGUAGES» за допомогою практичних речень. Спочатку ви познайомитеся з основними структурами мови. Зразки діалогів допоможуть вам висловитися іноземною мовою. Попередні знання не потрібні.

Навіть просунуті учні можуть повторити та закріпити вивчене. Ви вивчаєте правильні та часто вимовлені речення, і можете їх використовувати негайно. Ви зможете спілкуватися в повсякденних ситуаціях. Використовуйте обідню перерву або час у пробках, щоб вивчити кілька хвилин грецької мови. Ви навчаєтесь як у дорозі, так і вдома.