© keller - Fotolia | waterfront
© keller - Fotolia | waterfront

Вивчайте датську мову безкоштовно

Вивчайте датську швидко й легко за допомогою нашого мовного курсу «Данська для початківців».

uk українська   »   da.png Dansk

Вивчайте датську - перші слова
Привіт! Hej!
Доброго дня! Goddag!
Як справи? Hvordan går det?
До побачення! På gensyn.
До зустрічі! Vi ses!

Чому варто вивчати датську?

Вивчення данської мови може бути цікавим і корисним досвідом. Це офіційна мова Данії, країни з високим рівнем життя. Знання данської відкриває нові професійні можливості. Данія має сильну економіку та велику кількість міжнародних компаній, що шукають багатомовних працівників.

Данська мова є скандинавською мовою, тому вивчення її може допомогти вам зрозуміти інші скандинавські мови, такі як норвезьку або шведську. Данська культура, відома своєю літературою, кіно та дизайном, є ще одною причиною вивчати данську мову. Знаючи мову, ви зможете глибше проникнути в цю культуру.

Вивчення данської мови підвищує ваші когнітивні здібності. Воно стимулює мозок, покращує пам‘ять та концентрацію, а також сприяє розвитку міжкультурного розуміння. Данія є популярним туристичним напрямком. Знання данської допоможе вам краще спілкуватися з місцевим населенням та в повній мірі насолоджуватися своїм відвідуванням країни.

Данці дуже позитивно ставляться до того, що іноземці вивчають їх мову. Це зміцнить ваші відносини з місцевими жителями та зробить ваше перебування в Данії більш приємним. Тому не зволікайте, почніть вивчення данської мови сьогодні. Ви отримаєте не лише нові знання та навички, але й можливість відкрити для себе нову культуру та перспективи.

Навіть датські початківці можуть ефективно вивчати датську за допомогою «50LANGUAGES» за допомогою практичних речень. Спочатку ви познайомитеся з основними структурами мови. Зразки діалогів допоможуть вам висловитися іноземною мовою. Попередні знання не потрібні.

Навіть просунуті учні можуть повторити та закріпити вивчене. Ви вивчаєте правильні та часто вимовлені речення, і можете їх використовувати негайно. Ви зможете спілкуватися в повсякденних ситуаціях. Використовуйте перерву на обід або час у пробках, щоб вивчити кілька хвилин данської мови. Ви навчаєтесь як у дорозі, так і вдома.