© Kalervok | Dreamstime.com

Вивчайте естонську мову безкоштовно

Вивчайте естонську швидко та легко за допомогою нашого мовного курсу «Естонська для початківців».

uk українська   »   et.png eesti

Вивчайте естонську - перші слова
Привіт! Tere!
Доброго дня! Tere päevast!
Як справи? Kuidas läheb?
До побачення! Nägemiseni!
До зустрічі! Varsti näeme!

Чим особлива естонська мова?

Естонська мова, що належить до фіно-угорської групи мов, є унікальною й особливою. Вона відрізняється від індо-європейських мов, що домінують в Європі, і не схожа на інші мови. Однією з особливостей єстонської мови є 14 відмінків, що робить її складною для вивчення. Відмінки використовуються для визначення ролі слова в реченні, що може бути викликом для нерідномовців. Естонська мова для початківців є одним із понад 50 безкоштовних мовних пакетів, які ви можете отримати у нас. «50LANGUAGES» — це ефективний спосіб безкоштовно вивчати естонську онлайн. Наші навчальні матеріали для курсу естонської мови доступні як онлайн, так і в додатках для iPhone та Android.

Також єстонська мова має три голосні довжини: коротку, довгу та наддовгу. Це означає, що зміна тривалості вимови голосного може змінити значення слова. Цей аспект вимови важливий для правильного звучання єстонської мови. В єстонській мові немає будучого часу, але є чотири форми минулого. Це створює особливий характер мови і робить її виключною серед інших. З цим курсом ви зможете вивчити естонську мову самостійно - без викладача і без мовної школи! Уроки чітко структуровані і допоможуть досягти поставлених цілей.

Варто відзначити, що єстонська мова має багато запозичених слів, особливо з німецької, російської та шведської мов. Це відображає багату історію і культурні зв‘язки Естонії з іншими країнами. Єстонська мова також має унікальну літературну традицію. Поезія займає важливе місце в єстонській культурі, і мова має багато віршів, пісень та народних оповідань. Швидко вивчайте естонську за допомогою 100 уроків естонської мови, упорядкованих за темами. Аудіофайли у форматі MP3 для уроків були озвучені носіями естонської мови. Вони допомагають покращити вашу вимову.

Останнім часом єстонська мова стала все більш популярною завдяки розвитку технологій. Естонія - одна з найбільш цифрових країн у світі, і її мова активно використовується в Інтернеті. Таким чином, єстонська мова є унікальною в своїй складності, відмінностях і культурному багатстві. Вона продовжує розвиватися і адаптуватися до сучасного світу, стаючи все більш і більш важливою на глобальній сцені.

Навіть початківці естонці можуть ефективно вивчати естонську мову за допомогою «50LANGUAGES» за допомогою практичних речень. Спочатку ви познайомитеся з основними структурами мови. Зразки діалогів допоможуть вам висловитися іноземною мовою. Попередні знання не потрібні.

Навіть просунуті учні можуть повторити та закріпити вивчене. Ви вивчаєте правильні та часто вимовлені речення, і можете їх використовувати негайно. Ви зможете спілкуватися в повсякденних ситуаціях. Використовуйте обідню перерву або час у пробках, щоб вивчити кілька хвилин естонської мови. Ви навчаєтесь як у дорозі, так і вдома.