© Jbphotographylt | Dreamstime.com

Вивчайте литовську мову безкоштовно

Вивчайте литовську швидко та легко за допомогою нашого мовного курсу «Литовська для початківців».

uk українська   »   lt.png lietuvių

Вивчайте литовську - перші слова
Привіт! Sveiki!
Доброго дня! Laba diena!
Як справи? Kaip sekasi?
До побачення! Iki pasimatymo!
До зустрічі! (Iki greito!) / Kol kas!

Чим особлива литовська мова?

Литовська мова є унікальною та цікавою за свою давність. Вона відноситься до балтської групи індоєвропейської сім‘ї мов і є однією з найстаріших живих мов у світі. Особливість литовської мови полягає в її фонетичній системі. Ця мова має унікальний набір голосних і приголосних, а також специфічну акцентуацію, яка значно відрізняється від інших європейських мов. Литовська для початківців — це один із понад 50 безкоштовних мовних пакетів, які ви можете отримати у нас. «50LANGUAGES» — це ефективний спосіб безкоштовно вивчити литовську онлайн. Наші навчальні матеріали для курсу литовської мови доступні як онлайн, так і в додатках для iPhone та Android.

Литовська мова відрізняється своєю граматикою. Вона має складну систему відмінювання іменників і прикметників, а також широкий спектр часових форм. У литовській мові є багато діалектів, які відображають регіональні особливості. Ці варіації надають мові багатий лексичний корпус і показують її географічну розмаїтість. З цим курсом ви можете вивчати литовську мову самостійно - без викладача та без мовної школи! Уроки чітко структуровані і допоможуть досягти поставлених цілей.

Литовська мова має величезний літературний доробок, що охоплює поезію, прозу, драматургію і історію. Вона відіграла важливу роль в культурному розвитку Литви. Литовська мова є офіційною мовою Литви і використовується в усіх сферах життя. Вона є основною мовою освіти, державного управління та ЗМІ. Швидко вивчайте литовську мову за допомогою 100 уроків литовської мови, упорядкованих за темами. Аудіофайли у форматі MP3 до уроків були озвучені носіями литовської мови. Вони допомагають покращити вашу вимову.

Литовська мова відіграла важливу роль в національному відродженні Литви. Вона служить не тільки засобом спілкування, але й символом національної ідентичності. Ці риси роблять литовську мову особливою. Вона є не просто мовою, а відображенням культури, традицій і історії литовського народу.

Навіть литовці-початківці можуть ефективно вивчати литовську за допомогою «50LANGUAGES» за допомогою практичних речень. Спочатку ви познайомитеся з основними структурами мови. Зразки діалогів допоможуть вам висловитися іноземною мовою. Попередні знання не потрібні.

Навіть просунуті учні можуть повторити та закріпити вивчене. Ви вивчаєте правильні та часто вимовлені речення, і можете їх використовувати негайно. Ви зможете спілкуватися в повсякденних ситуаціях. Використовуйте перерву на обід або час у пробках, щоб вивчити кілька хвилин литовської мови. Ви навчаєтесь як у дорозі, так і вдома.