© Mihai-Bogdan Lazar - Fotolia | Bucharest skyline, Romania

Вивчайте румунську мову безкоштовно

Вивчайте румунську швидко та легко за допомогою нашого мовного курсу «Румунська для початківців».

uk українська   »   ro.png Română

Вивчайте румунську - перші слова
Привіт! Ceau!
Доброго дня! Bună ziua!
Як справи? Cum îţi merge?
До побачення! La revedere!
До зустрічі! Pe curând!

Який найкращий спосіб вивчити румунську мову?

Вивчення будь-якої мови починається з мотивації. Румунська мова не є винятком. Щоб досягти успіху, потрібно усвідомити, чому ви хочете її вивчити. Ваші цілі можуть бути професійними, освітніми або просто особистими. Після визначення мотивації, треба почати з азів. Освоюйте алфавіт, вимову, базові слова та фрази. Це допоможе вам створити міцну основу для подальшого вивчення румунської мови. Румунська мова для початківців є одним із понад 50 безкоштовних мовних пакетів, які ви можете отримати у нас. «50LANGUAGES» — це ефективний спосіб безкоштовно вивчити румунську онлайн. Наші навчальні матеріали для курсу румунської мови доступні як онлайн, так і в додатках для iPhone та Android.

Слід використовувати різноманітні матеріали для вивчення. Це можуть бути підручники, онлайн-ресурси, мовні додатки, пісні, фільми та книги. Диверсифікація джерел допомагає покращити розуміння мови. Важливим є практичне використання мови. Спробуйте використовувати румунську мову в реальному житті. Розмовляйте з носіями мови, пишіть тексти, слухайте і читайте на румунській мові. З цим курсом ви можете вивчити румунську мову самостійно - без викладача та без мовної школи! Уроки чітко структуровані і допоможуть досягти поставлених цілей.

Інтенсивне слухання - ефективний спосіб занурення в мову. Слухайте румунські радіостанції, подкасти або музику. Це допоможе вам зрозуміти мелодію мови та покращити вимову. Пам‘ятайте про систематичність. Регулярне навчання, навіть якщо це всього лише 15-20 хвилин на день, більш ефективне, ніж довгі, але рідкісні заняття. Ваш мозок потребує часу для переробки нової інформації. Швидко вивчайте румунську за допомогою 100 уроків румунської мови, упорядкованих за темами. Аудіофайли MP3 для уроків були озвучені носіями румунської мови. Вони допомагають покращити вашу вимову.

Створіть своє середовище для вивчення мови. Вішайте на стіни плакати з румунською лексикою, позначайте предмети вдома румунськими словами. Це допоможе вам покращити словниковий запас. Не бійтеся помилок. Вони є невід‘ємною частиною процесу навчання. Використовуйте їх як можливість для покращення. Будьте терплячими до себе, вивчення нової мови - це довготривалий процес.

Навіть початківці румунської мови можуть ефективно вивчати румунську за допомогою «50LANGUAGES» за допомогою практичних речень. Спочатку ви познайомитеся з основними структурами мови. Зразки діалогів допоможуть вам висловитися іноземною мовою. Попередні знання не потрібні.

Навіть просунуті учні можуть повторити та закріпити вивчене. Ви вивчаєте правильні та часто вимовлені речення, і можете їх використовувати негайно. Ви зможете спілкуватися в повсякденних ситуаціях. Використовуйте перерву на обід або час у пробках, щоб вивчити кілька хвилин румунської. Ви навчаєтесь як у дорозі, так і вдома.