© Hel080808 | Dreamstime.com

Afrikaans’ı ücretsiz öğrenin

‘Yeni başlayanlar için Afrikaans‘ dil kursumuzla Afrikaans‘ı hızlı ve kolay bir şekilde öğrenin.

tr Türkçe   »   af.png Afrikaans

Afrikaans öğrenin - İlk kelimeler
Merhaba! Hallo!
İyi günler! / Merhaba! Goeie dag!
Nasılsın? Hoe gaan dit?
Görüşmek üzere! Totsiens!
Yakında görüşmek üzere! Sien jou binnekort!

Afrikaans dili hakkında özel olan nedir?

Afrikaans dili, Güney Afrika‘da ve dünyanın diğer bölgelerinde konuşulan benzersiz bir dildir. Almanca, İngilizce ve diğer dillerden etkilenmiş, ancak kendi özgün özelliklerini geliştirmiştir. Afrikaans‘ın dil bilgisi yapısı oldukça sadeleştirilmiştir. Çoğu durumda, cinsiyet ve vakit ayrımları yapmak için ek eklemeye gerek yoktur, bu da öğrenmesini kolaylaştırır. Yeni başlayanlar için Afrikaans, bizden alabileceğiniz 50’den fazla ücretsiz dil paketinden biridir. ’50LANGUAGES’, Afrikaans’ı çevrimiçi ve ücretsiz olarak öğrenmenin etkili bir yoludur. Afrikaans kursu için öğretim materyallerimiz hem çevrimiçi hem de iPhone ve Android uygulamaları olarak mevcuttur.

Afrikaans, çift olumlu ifadeleri kullanır. İfade edilen olumlu bir durumu vurgulamak için, olumlamayı iki kez tekrarlarlar. Bu, dilin benzersiz bir özelliği ve karakteristiğidir. Ayrıca, Afrikaans dili, özellikle de sözcük dağarcığı bakımından diğer dillerden birçok kelime ödünç almıştır. Bu diller arasında Malayca, Bantu dilleri ve Portekizce bulunmaktadır. Bu kursla Afrikaans’ı kendi başınıza öğrenebilirsiniz - öğretmensiz ve dil okulu olmadan! Dersler net bir şekilde yapılandırılmıştır ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Afrikaans‘ın yazılı formu, sesli harflerin kullanımıyla karakterize edilir. Özellikle çift sesliler ve ünlü birleşmeleri sık sık kullanılır, bu da dilin yazılı formunu çarpıcı kılar. Afrikaans ayrıca benzersiz bir kelime birleştirme sistemine sahiptir. Bu, dilde çok sayıda bileşik kelimenin bulunmasına ve yeni kelimelerin kolayca oluşturulmasına olanak sağlar. Konuya göre düzenlenmiş 100 Afrikaans dil dersi ile hızlı bir şekilde Afrikaans öğrenin. Dersler için MP3 ses dosyaları, anadili Afrikaans olan kişiler tarafından söylendi. Telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olurlar.

Afrikaans dili aynı zamanda kendi alfabesine sahiptir. Afrika Alfabesi, Afrikaans dili için özel olarak oluşturulmuş bir yazı sistemidir. Afrikaans‘ın benzersizliği, onu öğrenmeye ve keşfetmeye değer bir dil kılar. Her ne kadar diğer dillerden etkilenmiş olsa da, kendi özellikleri ve kuralları ile özgün bir dil olarak varlığını sürdürür.

Afrikaans’a yeni başlayanlar bile pratik cümlelerle ’50LANGUAGES’ ile Afrikaans’ı verimli bir şekilde öğrenebilir. Öncelikle dilin temel yapılarını öğreneceksiniz. Örnek diyaloglar yabancı dilde kendinizi ifade etmenize yardımcı olur. Ön bilgi gerekli değildir.

İleri düzey öğrenciler bile öğrendiklerini tekrarlayabilir ve pekiştirebilir. Doğru ve sık kullanılan cümleleri öğrenir ve hemen kullanabilirsiniz. Günlük durumlarda iletişim kurabileceksiniz. Birkaç dakikalık Afrikanca öğrenmek için öğle yemeği molanızı veya trafikte geçirdiğiniz zamanı kullanın. Evde olduğu kadar hareket halindeyken de öğrenirsiniz.