© Scanrail | Dreamstime.com

Mācieties čehu valodu bez maksas

Apgūstiet čehu valodu ātri un viegli, izmantojot mūsu valodu kursu “Čehu valoda iesācējiem”.

lv latviešu   »   cs.png čeština

Mācieties čehu valodu — pirmie vārdi
Sveiks! Sveika! Sveiki! Ahoj!
Labdien! Dobrý den!
Kā klājas? / Kā iet? Jak se máte?
Uz redzēšanos! Na shledanou!
Uz drīzu redzēšanos! Tak zatím!

Kas ir īpašs čehu valodā?

Čehu valoda ir viena no Slovāņu valodu grupas valodām. Tā ir oficiālā valoda Čehijā un tiek runāta arī daudzās citās valstīs. Čehu valoda ir īpaša un atšķiras no citām valodām dažādos veidos. Pirmkārt, čehu valoda ir pazīstama ar savu unikālo alfabētu. Tas ir balstīts uz latīņu alfabētu, bet ietver arī īpašas zīmes, piemēram, “č“, “š“, “ž“, kas ir raksturīgas čehu valodai. Šie burti piešķir valodai īpašu skanējumu. Čehu valoda iesācējiem ir viena no vairāk nekā 50 bezmaksas valodu pakotnēm, ko varat iegūt no mums. “50LANGUAGES” ir efektīvs veids, kā tiešsaistē un bez maksas mācīties čehu valodu. Mūsu mācību materiāli čehu kursam ir pieejami gan tiešsaistē, gan kā iPhone un Android lietotnes.

Čehu valodai ir arī ļoti sarežģīta gramatika. Piemēram, tā ietver septiņus locījumu gadījumus, kas ir daudz salīdzinājumā ar citām Eiropas valodām. Šie locījumi ir svarīgi, lai saprastu vārdu nozīmi un struktūru teikumā. Turklāt, čehu valoda ir dinamiska un pastāvīgi attīstās. Tā pieņem jaunus vārdus un izteicienus, kā arī pielāgojas laika gaitā mainīgajai kultūrai un tehnoloģijām. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc šī valoda ir tik dzīva un dinamiska. Ar šo kursu jūs varat apgūt čehu valodu patstāvīgi - bez skolotāja un bez valodu skolas! Nodarbības ir skaidri strukturētas un palīdzēs sasniegt jūsu mērķus.

Čehu valoda ir arī plaši izmantota literatūrā. Daudzi pazīstami čehu autori, piemēram, Franz Kafka un Milan Kundera, ir rakstījuši savus darbus čehu valodā. Šī literatūra ir svarīga čehu kultūras un identitātes sastāvdaļa. Interesanti, ka čehu valodā ir daudz vārdu, kuriem nav tiešu tulkojumu citās valodās. Tas ir saistīts ar specifiskiem kultūras, vēstures un sociālās dzīves aspektiem Čehijā. Tas padara šo valodu vēl bagātāku un dziļāku. Ātri apgūstiet čehu valodu, izmantojot 100 čehu valodas nodarbības, kas sakārtotas pēc tēmas. MP3 audio failus nodarbībām runāja čehu dzimtā valoda. Tie palīdz uzlabot izrunu.

Neskatoties uz šo grūtību, čehu valoda ir saglabājusi savu unikalitāti un individualitāti. Tā ir valoda, kas ir saglabājusi savu bagātīgo vēsturi un kultūru, neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem un pārmaiņām. Tādēļ, čehu valoda ir ne tikai lingvistiski aizraujoša, bet arī kultūras un identitātes simbols. Tā ir valoda, kas ir patiesi īpaša un atšķiras no citām valodām.

Pat čehu iesācēji var efektīvi apgūt čehu valodu ar “50LANGUAGES”, izmantojot praktiskos teikumus. Vispirms jūs iepazīsiet valodas pamatstruktūras. Dialogu paraugi palīdz izteikties svešvalodā. Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Pat pieredzējuši audzēkņi var atkārtot un nostiprināt to, ko viņi ir iemācījušies. Jūs apgūstat pareizus un bieži izrunātus teikumus un varat tos nekavējoties izmantot. Spēsi komunicēt ikdienas situācijās. Izmantojiet pusdienu pārtraukumu vai laiku satiksmē, lai dažas minūtes iemācītos čehu valodu. Jūs mācāties gan ceļā, gan mājās.