© Katseyephoto | Dreamstime.com

Mācieties angļu valodu ASV bez maksas

Apgūstiet amerikāņu angļu valodu ātri un viegli, izmantojot mūsu valodu kursu “Amerikāņu angļu valoda iesācējiem”.

lv latviešu   »   em.png English (US)

Uzziniet amerikāņu angļu valodu - pirmie vārdi
Sveiks! Sveika! Sveiki! Hi!
Labdien! Hello!
Kā klājas? / Kā iet? How are you?
Uz redzēšanos! Good bye!
Uz drīzu redzēšanos! See you soon!

Kāpēc jums vajadzētu mācīties amerikāņu angļu valodu?

Amerikāņu angļu valodas apguve var būt ļoti noderīga. Tā ir globālā lingva franca, ko runā visā pasaulē. Tas uzlabo komunikācijas prasmes un ļauj labāk saprast dažādas kultūras. Turklāt Amerikāņu angļu valodas zināšanas var atvērt jaunas iespējas darba tirgū. Amerikas Savienotās Valstis ir vadošā ekonomikas vara, un daudzi starptautiski uzņēmumi izmanto angļu valodu kā savu galveno biznesa valodu. Tas var palielināt jūsu karjeras iespējas. Angļu valoda (ASV) iesācējiem ir viena no vairāk nekā 50 bezmaksas valodu pakotnēm, ko varat iegūt no mums. “50LANGUAGES” ir efektīvs veids, kā tiešsaistē un bez maksas mācīties angļu valodu (ASV). Mūsu mācību materiāli angļu (ASV) kursam ir pieejami gan tiešsaistē, gan kā iPhone un Android lietotnes.

Mācoties Amerikāņu angļu valodu, jūs varat iegūt piekļuvi Amerikāņu kultūrai. Amerikāņu filmas, mūzika, literatūra un popkultūra ir plaši pazīstamas visā pasaulē. Amerikāņu angļu valodas zināšanas jums palīdzēs labāk saprast un novērtēt šos aspektus. Amerikāņu angļu valoda ir arī aizraujoša un interesanta. Tai ir unikāli idiomātiski izteicieni un valodas īpatnības, kas padara mācīšanos par prieku. Tas sniedz iespēju attīstīt jūsu valodas prasmes. Ar šo kursu jūs varat apgūt angļu valodu (ASV) patstāvīgi - bez skolotāja un bez valodu skolas! Nodarbības ir skaidri strukturētas un palīdzēs sasniegt jūsu mērķus.

Turklāt Amerikāņu angļu valodas prasme ļauj jums labāk saprast Amerikas sabiedrību. Tas palīdzēs jums labāk saprast amerikāņu domāšanas veidu, vērtības un tradīcijas. Tas var sniegt jaunu skatījumu uz pasauli. Amerikāņu angļu valodas zināšanas var arī atvērt jaunas iespējas izglītībā. Amerikas universitātes ir augsti novērtētas pasaulē, un daudzas no tām piedāvā kursus angļu valodā. Tas var paplašināt jūsu izglītības iespējas. Ātri apgūstiet angļu valodu (ASV), izmantojot 100 angļu (ASV) valodas nodarbības, kas sakārtotas pēc tēmas. MP3 audio failus nodarbībām runāja angļu (ASV) dzimtā valoda. Tie palīdz uzlabot izrunu.

Bez tam, Amerikāņu angļu valodas zināšanas var palīdzēt arī citu valodu apguvē. Angļu valoda pieder germāņu valodu grupai un tā ir līdzīga citām valodām. Tas var būt labs pamats citu valodu apguvei. Tādēļ, Amerikāņu angļu valodas apguve ir patiešām noderīga un bagātinoša. Tas paplašina jūsu pasaules skatījumu, uzlabo jūsu prasmes un atver jaunas iespējas. Tas ir ieguldījums, kas atmaksājas daudzos veidos.

Pat angļu (ASV) iesācēji var efektīvi apgūt angļu valodu (ASV), izmantojot “50LANGUAGES”, izmantojot praktiskos teikumus. Vispirms jūs iepazīsiet valodas pamatstruktūras. Dialogu paraugi palīdz izteikties svešvalodā. Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Pat pieredzējuši audzēkņi var atkārtot un nostiprināt to, ko viņi ir iemācījušies. Jūs apgūstat pareizus un bieži izrunātus teikumus un varat tos nekavējoties izmantot. Spēsi komunicēt ikdienas situācijās. Izmantojiet pusdienu pārtraukumu vai laiku satiksmē, lai dažas minūtes apgūtu angļu valodu (ASV). Jūs mācāties gan ceļā, gan mājās.