© Srlee2 | Dreamstime.com

Mācieties japāņu valodu bez maksas

Apgūstiet japāņu valodu ātri un viegli, izmantojot mūsu valodu kursu “Japāņu valoda iesācējiem”.

lv latviešu   »   ja.png 日本語

Uzziniet japāņu valodu — pirmie vārdi
Sveiks! Sveika! Sveiki! こんにちは ! kon'nichiwa!
Labdien! こんにちは ! kon'nichiwa!
Kā klājas? / Kā iet? お元気 です か ? ogenkidesuka?
Uz redzēšanos! さようなら ! sayōnara!
Uz drīzu redzēšanos! またね ! mata ne!

Kāds ir labākais veids, kā apgūt japāņu valodu?

Japāņu valoda var šķist sarežģīta, taču ar pareizu pieeju to var apgūt. Sāciet ar hiragana un katakana simbolu iemācīšanu, jo tie ir būtiski, lai veiksmīgi apgūtu japāņu valodu. Japāņu mācību grāmatas ir izcilas, lai iegūtu pamatizpratni par valodas gramatiku un sintaksi. Grāmatas piedāvā strukturētu un loģisku mācīšanās metodi, un tās bieži vien ietver vārdnīcas un praktiskus vingrinājumus. Japāņu valoda iesācējiem ir viena no vairāk nekā 50 bezmaksas valodu pakotnēm, kuras varat iegūt no mums. “50LANGUAGES” ir efektīvs veids, kā tiešsaistē un bez maksas mācīties japāņu valodu. Mūsu mācību materiāli japāņu valodas kursam ir pieejami gan tiešsaistē, gan kā iPhone un Android lietotnes.

Jūs varat izmantot tiešsaistes platformas, piemēram, Duolingo, Rosetta Stone vai Babbel, lai mācītos japāņu valodu. Šīs platformas ļauj jums mācīties savā tempā un ir ērtas lietošanai. Runāt ar dzimto japāņu valodas runātāju ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā apgūt japāņu valodu. Valodas apmaiņas programmas un tiešsaistes tērzēšanas platformas var palīdzēt jums atrast sarunu partnerus. Ar šo kursu jūs varat apgūt japāņu valodu patstāvīgi - bez skolotāja un bez valodu skolas! Nodarbības ir skaidri strukturētas un palīdzēs sasniegt jūsu mērķus.

Izmantojiet japāņu vārdnīcas un gramatikas grāmatas, lai papildinātu savas zināšanas un paplašinātu vārdu krājumu. Mobilās lietotnes var būt noderīgas, lai regulāri papildinātu savu vārdu krājumu. Japāņu literatūras lasīšana ir lielisks veids, kā apgūt valodas struktūru un kultūru. Sāciet ar vienkāršiem tekstiem un pakāpeniski pāriet uz sarežģītākiem. Ātri apgūstiet japāņu valodu, izmantojot 100 japāņu valodas nodarbības, kas sakārtotas pēc tēmas. MP3 audio failus nodarbībām runāja japāņu valodas runātāji. Tie palīdz uzlabot izrunu.

Filmu un anime skatīšanās japāņu valodā palīdzēs jums iemācīties izrunu un apgūt jaunus vārdus. Tas ir arī lielisks veids, kā izprast japāņu kultūru un ikdienas dzīvi. Iespējams, jums būtu jāapsver kāda japāņu valodas kursa apmeklēšana. Dažādas izglītības iestādes piedāvā šādus kursus, kas palīdz attīstīt runāšanas, klausīšanās, lasīšanas un rakstīšanas prasmes. Izmantojiet šos padomus, lai apgūtu japāņu valodu.

Pat japāņu iesācēji var efektīvi apgūt japāņu valodu ar “50LANGUAGES”, izmantojot praktiskos teikumus. Vispirms jūs iepazīsiet valodas pamatstruktūras. Dialogu paraugi palīdz izteikties svešvalodā. Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Pat pieredzējuši audzēkņi var atkārtot un nostiprināt to, ko viņi ir iemācījušies. Jūs apgūstat pareizus un bieži izrunātus teikumus un varat tos nekavējoties izmantot. Spēsi komunicēt ikdienas situācijās. Izmantojiet pusdienu pārtraukumu vai laiku satiksmē, lai dažas minūtes apgūtu japāņu valodu. Jūs mācāties gan ceļā, gan mājās.