© Johannes Schumann | 50LANGUAGES LLC

Mācieties kannadu valodu bez maksas

Apgūstiet kannadu ātri un viegli, izmantojot mūsu valodu kursu “Kannada iesācējiem”.

lv latviešu   »   kn.png ಕನ್ನಡ

Uzziniet kannadu valodu — pirmie vārdi
Sveiks! Sveika! Sveiki! ನಮಸ್ಕಾರ. Namaskāra.
Labdien! ನಮಸ್ಕಾರ. Namaskāra.
Kā klājas? / Kā iet? ಹೇಗಿದ್ದೀರಿ? Hēgiddīri?
Uz redzēšanos! ಮತ್ತೆ ಕಾಣುವ. Matte kāṇuva.
Uz drīzu redzēšanos! ಇಷ್ಟರಲ್ಲೇ ಭೇಟಿ ಮಾಡೋಣ. Iṣṭarallē bhēṭi māḍōṇa.

Kāds ir labākais veids, kā apgūt kannadu valodu?

Kannadas valodas apgūšana sākas ar alfabēta iemācīšanu. Kannada alfabēts ir nedaudz sarežģīts, bet tas ir pirmais solis, lai sāktu saprast valodas struktūru. Mācību grāmatas ir lielisks veids, kā iemācīties kannadas gramatiku un vārdnīcu. Grāmatas bieži ietver arī praktiskus vingrinājumus, kas jums var noderēt. Kannada iesācējiem ir viena no vairāk nekā 50 bezmaksas valodu pakotnēm, kuras varat iegūt no mums. “50LANGUAGES” ir efektīvs veids, kā tiešsaistē un bez maksas apgūt kannadu valodu. Mūsu mācību materiāli Kannada kursam ir pieejami gan tiešsaistē, gan kā iPhone un Android lietotnes.

Tiešsaistes mācību platformas, piemēram, Duolingo vai italki, var būt noderīgas kannadas valodas apgūšanai. Šādas platformas piedāvā mācību plānus un sniedz iespēju mācīties savā tempā. Sarunas ar dzimtajiem kannadas valodas runātājiem ir ārkārtīgi noderīgas. Izmantojiet tiešsaistes tērzēšanas platformas vai valodas apmaiņas programmas, lai atrastu sarunu partnerus. Ar šo kursu jūs varat apgūt kannadu patstāvīgi - bez skolotāja un bez valodu skolas! Nodarbības ir skaidri strukturētas un palīdzēs sasniegt jūsu mērķus.

Vārdnīcas un gramatikas grāmatas ir lielisks resurss, lai papildinātu savas zināšanas un paplašinātu vārdu krājumu. Izmantojiet mobilās lietotnes, lai regulāri papildinātu savu vārdu krājumu. Kannadas literatūras lasīšana var palīdzēt jums apgūt valodas nianses. Sāciet ar vienkāršiem tekstiem un pakāpeniski pāriet uz sarežģītākiem. Ātri apgūstiet kannadu valodu, izmantojot 100 kannadu valodas nodarbības, kas sakārtotas pēc tēmas. MP3 audio failus nodarbībām runāja dzimtās kannadas valodas runātāji. Tie palīdz uzlabot izrunu.

Skatieties filmas un TV šovus kannadas valodā, lai iemācītos izrunu un apgūtu jaunus vārdus. Tas arī ļaus jums labāk izprast kannada kultūru un ikdienas dzīvi. Apmeklējiet kādu kannadas valodas kursu vai nodarbību. Šādi kursi palīdzēs attīstīt runāšanas, klausīšanās, lasīšanas un rakstīšanas prasmes, kas ir būtiskas kannadas valodas apgūšanai.

Pat kannadu valodas iesācēji var efektīvi apgūt kannadu valodu, izmantojot ’50LANGUAGES’, izmantojot praktiskos teikumus. Vispirms jūs iepazīsiet valodas pamatstruktūras. Dialogu paraugi palīdz izteikties svešvalodā. Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Pat pieredzējuši audzēkņi var atkārtot un nostiprināt to, ko viņi ir iemācījušies. Jūs apgūstat pareizus un bieži izrunātus teikumus un varat tos nekavējoties izmantot. Spēsi komunicēt ikdienas situācijās. Izmantojiet pusdienu pārtraukumu vai laiku satiksmē, lai dažas minūtes apgūtu kannadu valodu. Jūs mācāties gan ceļā, gan mājās.