© Fazeful | Dreamstime.com

Mācieties persiešu valodu bez maksas

Apgūstiet persiešu valodu ātri un viegli, izmantojot mūsu valodas kursu “Persiešu valoda iesācējiem“.

lv latviešu   »   fa.png فارسی

Mācieties persiešu valodu - pirmie vārdi
Sveiks! Sveika! Sveiki! ‫سلام‬ salâm!
Labdien! ‫روز بخیر!‬ ruz be khair!
Kā klājas? / Kā iet? ‫حالت چطوره؟ / چطوری‬ hâlet chetore?
Uz redzēšanos! ‫خدا نگهدار!‬ khodâ negahdâr!
Uz drīzu redzēšanos! ‫تا بعد!‬ tâ ba-ad!

Kas ir īpašs persiešu valodā?

Persiešu valoda, pazīstama arī kā fārsu, ir viena no pasaulē senākajām valodām. Tā ir Irānas nacionālā valoda, un tā tiek runāta daudzās citās valstīs. Tas ir iespaidīgs mantojums, kas stiepjas tūkstošiem gadu atpakaļ. Interesants aspekts ir tas, ka persiešu valoda ir relatīvi vienkārša, salīdzinot ar dažām citām valodām. Piemēram, nav nekādu gramatikas dzimumu un ir vienkāršs vārdu locījumu sistēma. Tas var būt pārsteigums daudziem valodas mācītājiem. Persiešu valoda iesācējiem ir viena no vairāk nekā 50 bezmaksas valodu pakotnēm, kuras varat iegūt no mums. “50LANGUAGES” ir efektīvs veids, kā tiešsaistē un bez maksas mācīties persiešu valodu. Mūsu mācību materiāli persiešu valodas kursam ir pieejami gan tiešsaistē, gan kā iPhone un Android lietotnes.

Persiešu valoda ir unikāla arī ar to, ka tā ir viena no retajām valodām, kurās ir horizontālā rakstība no labās uz kreiso. Tas ir ievērojams atšķirības punkts no daudzām citām valodām, kurās raksta no kreisās uz labo. Tā ir arī viena no retajām valodām, kurās ir vairākas vārdu formas, kas atkarīgas no iepriekšējā vārda. Tas ir saistīts ar tās sintaktisko struktūru, kas piešķir tai lielu izteiksmību. Šis fenomens var radīt unikālas izteiksmes iespējas. Ar šo kursu jūs varat apgūt persiešu valodu patstāvīgi - bez skolotāja un bez valodu skolas! Nodarbības ir skaidri strukturētas un palīdzēs sasniegt jūsu mērķus.

Persiešu valoda ir arī bagāta ar metaforām un simboliku. Tas ir vērojams gan ikdienas sarunās, gan literatūrā. Šī simboliska un metaforiska izteiksme sniedz iespēju smalkāk un krāsaināk izteikt domas un jūtas. Neskatoties uz grūtībām, kas saistītas ar persiešu valodas mācīšanos, daudzi cilvēki to uzskata par skaistu un melodisku. Tās izruna un intonācija var būt patīkami melodiska, piešķirot tai īpašu šarmu. Ātri apgūstiet persiešu valodu, izmantojot 100 persiešu valodas nodarbības, kas sakārtotas pēc tēmas. MP3 audio failus nodarbībām runāja persiešu dzimtā valoda. Tie palīdz uzlabot izrunu.

Irānas cilvēki lepojas ar savu valodu un tās bagāto vēsturi. Persiešu valoda ir cieši saistīta ar persiešu kultūru, un tā ir būtiska nācijas identitātes sastāvdaļa. Tā ir būtiska daļa no Irānas nacionālās kultūras. Persiešu valoda ir izturējusi laika pārbaudi, saglabājot savu skaistumu un bagātību. Tā ir valoda, kas veido un saglabā nācijas identitāti, un tai ir ievērojams mantojums. Persiešu valoda ir lielisks piemērs, kā valoda var būt tik būtiska nācijas kultūrā un identitātē.

Pat persiešu valodas iesācēji var efektīvi apgūt persiešu valodu ar “50LANGUAGES”, izmantojot praktiskos teikumus. Vispirms jūs iepazīsiet valodas pamatstruktūras. Dialogu paraugi palīdz izteikties svešvalodā. Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Pat pieredzējuši audzēkņi var atkārtot un nostiprināt to, ko viņi ir iemācījušies. Jūs apgūstat pareizus un bieži izrunātus teikumus un varat tos nekavējoties izmantot. Spēsi komunicēt ikdienas situācijās. Izmantojiet pusdienu pārtraukumu vai laiku satiksmē, lai dažas minūtes apgūtu persiešu valodu. Jūs mācāties gan ceļā, gan mājās.