© Blunker | Dreamstime.com

Mācieties turku valodu bez maksas

Apgūstiet turku valodu ātri un viegli, izmantojot mūsu valodu kursu “Turku valoda iesācējiem”.

lv latviešu   »   tr.png Türkçe

Mācieties turku valodu — pirmie vārdi
Sveiks! Sveika! Sveiki! Merhaba!
Labdien! İyi günler! / Merhaba!
Kā klājas? / Kā iet? Nasılsın?
Uz redzēšanos! Görüşmek üzere!
Uz drīzu redzēšanos! Yakında görüşmek üzere!

Ar ko turku valoda ir īpaša?

Turku valoda ir unikāla ar savu īpašo struktūru un gramatiku. Tā ir galvenā valoda Turcijā un to runā arī daudzās kaimiņvalstīs. Turku valoda pieder Altaikas valodu grupai, kura ietver valodas no Centrālāzijas līdz Turcijai. Turku valoda ir aglutinējoša valoda, kas nozīmē, ka vārdformas tiek veidotas, pievienojot afiksus saknes vārdam. Tas rada ļoti elastīgu valodu, kurā var izveidot ilgus, bet nozīmīgus vārdus. Turku valoda iesācējiem ir viena no vairāk nekā 50 bezmaksas valodu pakotnēm, ko varat iegūt no mums. “50LANGUAGES” ir efektīvs veids, kā tiešsaistē un bez maksas mācīties turku valodu. Mūsu mācību materiāli turku valodas kursam ir pieejami gan tiešsaistē, gan kā iPhone un Android lietotnes.

Turku valodas rakstība ir unikāla. 20. gadsimta sākumā tika veikts pārejas process no arabu rakstības uz latīņu alfabētu. Šī pāreja ietvēra arī dažu jaunu burtu pievienošanu, kas atspoguļo turku valodas fonētiskās īpašības. Turku valoda ir būtiska Turcijas kultūras un literatūras izpratnē. Tā ir valoda, kas tiek lietota dzejas, prozas un dramaturģijas veidošanā. Tā ir arī galvenā valoda Turcijas populārajā mūzikā un kino. Ar šo kursu jūs varat apgūt turku valodu patstāvīgi - bez skolotāja un bez valodu skolas! Nodarbības ir skaidri strukturētas un palīdzēs sasniegt jūsu mērķus.

Turku valodas gramatika ir sarežģīta, bet sistēmiska. Tās struktūra ir atšķirīga no indo-eiropiešu valodām, bet tā ir loģiska un sekvenču noteikta. Tas rada lielu izteiksmes spēju un precizitāti. Turku valoda ir arī unikāla ar savu vokābu. Tā ietver daudzus aizņemtos vārdus no persiešu, arabu un franču valodas, bet arī daudzas specifiskas vārdu formas, kas atspoguļo Turcijas kultūru un vēsturi. Ātri apgūstiet turku valodu, izmantojot 100 turku valodas nodarbības, kas sakārtotas pēc tēmas. MP3 audio failus nodarbībām runāja turku dzimtā valoda. Tie palīdz uzlabot izrunu.

Vēl viena īpašība ir tā, ka turku valodā ir divi dažādi “jūs“ formas – formālā un neformālā. Šī iezīme atspoguļo Turcijas sabiedrības sociālās struktūras un pieklājības normas. Visbeidzot, turku valoda ir globāli svarīga. To runā vairāk nekā 70 miljoni cilvēku pasaulē, un tā ir svarīga valoda starptautiskajā tirdzniecībā un politikā.

Pat turku iesācēji var efektīvi apgūt turku valodu ar “50LANGUAGES”, izmantojot praktiskos teikumus. Vispirms jūs iepazīsiet valodas pamatstruktūras. Dialogu paraugi palīdz izteikties svešvalodā. Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Pat pieredzējuši audzēkņi var atkārtot un nostiprināt to, ko viņi ir iemācījušies. Jūs apgūstat pareizus un bieži izrunātus teikumus un varat tos nekavējoties izmantot. Spēsi komunicēt ikdienas situācijās. Izmantojiet pusdienu pārtraukumu vai laiku satiksmē, lai dažas minūtes apgūtu turku valodu. Jūs mācāties gan ceļā, gan mājās.