© m. letschert - Fotolia | Limburg, Hesse, Germany Cathedral at night.

Mācieties vācu valodu bez maksas

Apgūstiet vācu valodu ātri un viegli, izmantojot mūsu valodu kursu “Vācu valoda iesācējiem”.

lv latviešu   »   de.png Deutsch

Mācieties vācu valodu - pirmie vārdi
Sveiks! Sveika! Sveiki! Hallo!
Labdien! Guten Tag!
Kā klājas? / Kā iet? Wie geht’s?
Uz redzēšanos! Auf Wiedersehen!
Uz drīzu redzēšanos! Bis bald!

Kāpēc jums vajadzētu mācīties vācu valodu?

Vācu valodas apguve var būt ļoti izdevīga. Tā ir viena no visbiežāk lietotajām valodām Eiropā un ir nozīmīga globālajā biznesā un zinātnē. Turklāt vācu valodā ir daudz materiālu, ko izlasīt, sākot no filozofijas līdz fantastikai. Vācu valodas zināšanas var atvērt durvis dažādām iespējām. Ja vēlaties studēt vai strādāt Vācijā, Austrijā, Šveicē vai citās valstīs, kurās runā vācu valodā, šīs valodas prasmes būs nepieciešamas. Vācu valoda iesācējiem ir viena no vairāk nekā 50 bezmaksas valodu pakotnēm, ko varat iegūt no mums. “50LANGUAGES” ir efektīvs veids, kā tiešsaistē un bez maksas mācīties vācu valodu. Mūsu mācību materiāli vācu valodas kursam ir pieejami gan tiešsaistē, gan kā iPhone un Android lietotnes.

Turklāt vācu valodas mācīšanās attīsta kognitīvās prasmes. Valodas mācīšanās sekmē smadzeņu elastību, uzlabo atmiņu un palīdz problēmu risināšanā. Vācu valoda, ar savu sarežģīto struktūru un bagātīgo vārdnīcu, ir lieliska izaicinājuma vieta prātam. Lai gan vācu valoda var šķist sarežģīta, tās apguve ir ļoti atalgojoša. Vācu valoda pieder indoeiropiešu valodu grupai, tāpēc tās apguve var atvieglot citu tās pašas valodu grupas valodu mācīšanos. Ar šo kursu jūs varat apgūt vācu valodu patstāvīgi - bez skolotāja un bez valodu skolas! Nodarbības ir skaidri strukturētas un palīdzēs sasniegt jūsu mērķus.

Vācijā ir neskaitāmi ceļojumu galamērķi. Vācu valodas zināšanas bagātinās jūsu ceļojuma pieredzi, jo jūs varēsiet komunicēt ar vietējiem iedzīvotājiem un labāk izprast kultūru. Vācu valodas mācīšanās ir arī prieka avots. Valodas mācīšanās ir ceļojums, kas atver jaunas pasaules un rada izpratni un empatiju pret dažādām kultūrām. Ātri apgūstiet vācu valodu, izmantojot 100 vācu valodas nodarbības, kas sakārtotas pēc tēmas. MP3 audio failus nodarbībām runāja tiem, kuriem dzimtā valoda ir vācu valoda. Tie palīdz uzlabot izrunu.

Vācu valodas mācīšanās piedāvā daudz priekšrocību. Tā palīdz saprast Rietumu kultūru, attīsta kognitīvās prasmes, atvieglo citu valodu mācīšanos un bagātina ceļojumu pieredzi. Katra jauna valoda piedāvā jaunu veidu, kā redzēt pasauli. Vācu valoda nav izņēmums. Cerams, ka šis raksts ir iedvesmojis jūs apsvērt vācu valodas apguvi un izmēģināt jaunas pieredzes.

Pat vācu iesācēji var efektīvi apgūt vācu valodu, izmantojot “50LANGUAGES”, izmantojot praktiskos teikumus. Vispirms jūs iepazīsiet valodas pamatstruktūras. Dialogu paraugi palīdz izteikties svešvalodā. Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Pat pieredzējuši audzēkņi var atkārtot un nostiprināt to, ko viņi ir iemācījušies. Jūs apgūstat pareizus un bieži izrunātus teikumus un varat tos nekavējoties izmantot. Spēsi komunicēt ikdienas situācijās. Izmantojiet pusdienu pārtraukumu vai laiku satiksmē, lai dažas minūtes iemācītos vācu valodu. Jūs mācāties gan ceļā, gan mājās.