© oliverfoerstner | Dreamstime.com

Mokykitės hindi kalbos nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite hindi kalbą mūsų kalbos kursuose „Hindi pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   hi.png हिन्दी

Išmokite hindi – pirmieji žodžiai
Sveiki! नमस्कार! namaskaar!
Laba diena! शुभ दिन! shubh din!
Kaip sekasi? आप कैसे हैं? aap kaise hain?
Iki pasimatymo! नमस्कार! namaskaar!
(Iki greito!) / Kol kas! फिर मिलेंगे! phir milenge!

Kodėl verta mokytis hindi kalbos?

Hindi kalba yra viena iš daugiausiai kalbamų kalbų pasaulyje. Mokytis hindi gali atverti daug naujų galimybių. Pirma, hindi kalba yra oficiali Indijos kalba, kurioje gyvena daugiau nei milijardas žmonių. Mokantis hindi, galite bendrauti su šia didžiule žmonių grupe. Hindi pradedantiesiems yra vienas iš daugiau nei 50 nemokamų kalbų paketų, kuriuos galite gauti iš mūsų. „50 LANGUAGES“ yra efektyvus būdas nemokamai mokytis hindi kalbos internete. Mūsų mokomoji medžiaga, skirta hindi kalbos kursui, yra prieinama tiek internete, tiek kaip iPhone ir Android programos.

Antra, hindi kalba yra svarbi verslo kalba. Indija yra viena iš sparčiausiai augančių pasaulio ekonomikų, o mokėjimas kalbėti hindi gali būti privalumas verslo srityje. Trečia, hindi kalba gali padėti suprasti ir įvertinti gilią Indijos kultūrą. Per hindi literatūrą ir kiną galima pažinti šios unikalios kultūros grožį. Šiuo kursu galite mokytis hindi kalbos savarankiškai – be mokytojo ir be kalbų mokyklos! Pamokos yra aiškiai susistemintos ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Ketvirta, hindi kalba gali būti puiki pradžia norint išmokti kitų Indijos kalbų. Dauguma jų turi bendrų ypatybių su hindi. Be to, hindi kalba gali suteikti naujų iššūkių ir patobulinti smegenų funkcijas. Kalbų mokymasis yra puiki smegenų mankšta. Greitai mokykitės hindi kalbos per 100 hindi kalbos pamokų, suskirstytų pagal temas. Pamokoms skirtus MP3 garso failus kalbėjo hindi gimtoji kalba. Jie padeda pagerinti jūsų tarimą.

Mokėjimas kalbėti hindi gali būti naudingas keliaujant. Indija yra nuostabi šalis, turinti daug ką pasiūlyti turistams. Galiausiai, hindi kalba yra būtina, norint visiškai įsigilinti į bolyvudo kiną. Bolyvudo filmų mėgėjams hindi kalba yra būtina.

Netgi pradedantieji hindi gali efektyviai išmokti hindi kalbos naudodami „50 LANGUAGES“ naudodami praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad išmoktumėte kelias minutes hindi kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.