© Ben185 | Dreamstime.com
© Ben185 | Dreamstime.com

Õppige afrikaani keelt tasuta

Õppige afrikaani keelt kiiresti ja lihtsalt meie keelekursusega “Afrikaani keel algajatele“.

et eesti   »   af.png Afrikaans

Õppige afrikaani keelt – esimesed sõnad
Tere! Hallo!
Tere päevast! Goeie dag!
Kuidas läheb? Hoe gaan dit?
Nägemiseni! Totsiens!
Varsti näeme! Sien jou binnekort!

Miks peaksite õppima afrikaani keelt?

Afrikaani keel on huvitav ja rikas keel. See on pärit Lõuna-Aafrikast ja on mõjutatud paljudest eri keeltest, sealhulgas hollandi, inglise ja kohalikest aafrika keeltest. Afrikaani keele õppimine avab teile ukse mitmekülgsele kultuurile. Selle keele õppimine laiendab teie maailmapilti. Saate paremini mõista Lõuna-Aafrika ajalugu ja kultuuri ning kogeda selle rikast kirjandust ja muusikat. Afrikaani keel võimaldab teil kogeda kultuuri sügavamat taset.

Afrikaani keel on suhteliselt lihtne õppida, eriti kui olete juba tuttav mõne germaani keelega. Selle keele grammatika on lihtne ja sarnaneb paljuski hollandi ja inglise keelega, muutes selle õppimise kiireks ja hõlpsaks. Õppides afrikaani keelt, suurendate oma tööalaseid võimalusi. Lõuna-Aafrika on majanduslikult oluline piirkond ja afrikaani keele oskus võib avada uusi võimalusi äris, hariduses ja turismis.

Teine eelis on see, et afrikaani keele oskus võib aidata parandada teie inglise keele oskust. Afrikaani keel on tugevalt mõjutatud inglise keelest ja selle tundmine võib aidata teil paremini mõista inglise keele struktuure ja sõnavara. Afrikaani keele õppimine aitab ka suurendada teie kultuurilist teadlikkust ja empaatiat. Saate paremini mõista Lõuna-Aafrika ajalugu ja kultuuri ning kohalike inimeste elu ja väljakutseid.

Afrikaani keele õppimine on ka lõbus. See pakub uut ja põnevat väljakutset ning on suurepärane viis oma aju stimuleerimiseks ja uute oskuste omandamiseks. Afrikaani keele õppimine on kasulik mitmel erineval viisil. See avab ukse uuele kultuurile, laiendab teie maailmapilti, parandab teie inglise keele oskust ja suurendab teie tööalaseid võimalusi. Proovige uut keeleõppe kogemust, avastage afrikaani keel.

Isegi afrikaani algajad saavad praktiliste lausete abil afrikaani keelt tõhusalt õppida 50LANGUAGES abil. Kõigepealt õpid tundma keele põhilisi struktuure. Näidisdialoogid aitavad teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised pole vajalikud.

Isegi edasijõudnud õppijad saavad õpitut korrata ja kinnistada. Õpid õigeid ja sageli öeldud lauseid ning saad neid kohe kasutada. Suudad suhelda igapäevastes olukordades. Kasutage oma lõunapausi või aega liikluses, et õppida paar minutit afrikaani keelt. Õpid nii liikvel olles kui ka kodus.