© Sohadiszno | Dreamstime.com

Õppige gruusia keelt tasuta

Õppige gruusia keelt kiiresti ja lihtsalt meie keelekursusega “Gruusia keel algajatele“.

et eesti   »   ka.png ქართული

Õppige gruusia keelt – esimesed sõnad
Tere! გამარჯობა! gamarjoba!
Tere päevast! გამარჯობა! gamarjoba!
Kuidas läheb? როგორ ხარ? rogor khar?
Nägemiseni! ნახვამდის! nakhvamdis!
Varsti näeme! დროებით! droebit!

Miks peaksite õppima gruusia keelt?

Õppides Gruusia keelt, laiendate oluliselt oma kultuurilisi piire. Gruusia keel on unikaalne ja ainulaadne, erineb teistest keeltest, pakkudes uudishimulikule mõistusele uusi väljakutseid. See on põnev ja huvitav protsess. Seejärel, Gruusia on mägede, veinide ja laulude maa, millel on sügavad traditsioonid. Keel on parim viis sügavama ja autentsema arusaamise saamiseks. Kultuurilist tausta mõistmine võimaldab paremini mõista riigi vaimu ja elanikke. Gruusia keel algajatele on üks enam kui 50 tasuta keelepaketist, mille saate meilt hankida. „50LANGUAGES” on tõhus viis gruusia keele õppimiseks veebis ja tasuta. Meie Gruusia keele kursuse õppematerjalid on saadaval nii veebis kui ka iPhone’i ja Androidi rakendustena.

Peale selle, Gruusia keeleoskus avab ukse uutele võimalustele. See võib aidata avada uusi karjäärivõimalusi, eriti seoses turismi, äri ja diplomaatiaga. Tööandjad hindavad sageli keeleoskust, mis erineb tavapärasest. Veel üks põhjus, miks Gruusia keel võiks olla kasulik, on seotud teaduse ja haridusega. Gruusia keeles on arvukalt teaduslikke tekste ja kirjandusteoseid, mis on jäänud tõlkimata. Seega, kellel on oskused, on võimalus uurida teadmata territooriumi. Selle kursusega saad õppida gruusia keelt iseseisvalt – ilma õpetajata ja keeltekoolita! Tunnid on selgelt üles ehitatud ja aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Teisest küljest on Gruusia keele õppimine suurepärane vahend aju treenimiseks. See arendab mälu, tähelepanu, kuulmis- ja nägemisoskusi. Ka teadlased on tõestanud, et mitme keele oskus parandab kognitiivset funktsioneerimist. Gruusia keele õppimine on ka viis rikastada isiklikke suhteid. Gruuslastega suheldes on oluline näidata austust nende kultuuri vastu. Keelte õppimine aitab murda kultuurilisi barjääre ja lähendada inimesi. Õppige kiiresti gruusia keelt 100 teemade kaupa korraldatud gruusia keele tunniga. Tundide MP3-helifaile rääkisid gruusia keelt emakeelena kõnelejad. Need aitavad teil hääldust parandada.

Gruusia keele õppimine võib avada tee ka kulinaarsele maailmale. Gruusia köök on tuntud oma mitmekesisuse ja rikkalike maitsete poolest. Keel on tee, mis viib sügavamale selle köögi saladustesse. Lõpetuseks, Gruusia keel on suurepärane vahend isiklikuks arenguks. See annab uusi kogemusi, parandab mõtlemisvõimet ja suurendab enesehinnangut. Kõik need põhjused kinnitavad, miks peaksite õppima Gruusia keelt.

Isegi gruusia keele algajad saavad praktiliste lausete abil tõhusalt gruusia keelt õppida 50KEELSE abil. Kõigepealt õpid tundma keele põhilisi struktuure. Näidisdialoogid aitavad teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised pole vajalikud.

Isegi edasijõudnud õppijad saavad õpitut korrata ja kinnistada. Õpid õigeid ja sageli öeldud lauseid ning saad neid kohe kasutada. Suudad suhelda igapäevastes olukordades. Kasutage oma lõunapausi või aega liikluses, et õppida paar minutit gruusia keelt. Õpid nii liikvel olles kui ka kodus.