© Jkirsh | Dreamstime.com

Õppige USA inglise keelt tasuta

Õppige Ameerika inglise keelt kiiresti ja lihtsalt meie keelekursusega “Ameerika inglise keel algajatele“.

et eesti   »   em.png English (US)

Õppige Ameerika inglise keelt – esimesed sõnad
Tere! Hi!
Tere päevast! Hello!
Kuidas läheb? How are you?
Nägemiseni! Good bye!
Varsti näeme! See you soon!

Miks peaksite õppima Ameerika inglise keelt?

Ameerika inglise keele õppimine on väga kasulik. See on globaalne lingua franca, mida räägitakse kõikjal maailmas. See parandab suhtlemisoskusi ja võimaldab teil mõista erinevaid kultuure. Lisaks sellele võib Ameerika inglise keele oskus avada uusi uksi tööturul. Ameerika Ühendriigid on juhtiv majandusjõud ning paljud rahvusvahelised ettevõtted kasutavad inglise keelt oma peamise ärikeelena. See võib suurendada teie karjäärivõimalusi. Inglise keel (USA) algajatele on üks enam kui 50 tasuta keelepaketist, mille saate meilt hankida. „50LANGUAGES” on tõhus viis inglise keele (USA) õppimiseks veebis ja tasuta. Meie inglise keele (USA) kursuse õppematerjalid on saadaval nii veebis kui ka iPhone’i ja Androidi rakendustena.

Õppides Ameerika inglise keelt, pääsete ligi Ameerika kultuurile. Ameerika filmid, muusika, kirjandus ja popkultuur on maailmas laialdaselt levinud. Ameerika inglise keele oskus aitab teil neid paremini mõista ja hinnata. Ameerika inglise keel on ka põnev ja huvitav. Sellel on ainulaadsed idiomaatilised väljendid ja keelelised eripärad, mis teevad õppimise nauditavaks. See annab teile võimaluse arendada oma keeleoskusi. Selle kursusega saad õppida inglise keelt (USA) iseseisvalt – ilma õpetajata ja keelekoolita! Tunnid on selgelt üles ehitatud ja aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Peale selle võimaldab Ameerika inglise keele oskus teil paremini mõista Ameerika ühiskonda. See aitab teil paremini mõista ameeriklaste mõtteviisi, väärtusi ja traditsioone. See võib anda uue perspektiivi maailmale. Ameerika inglise keele oskus võib avada ka uusi haridusvõimalusi. Ameerika ülikoolid on maailmas kõrgelt hinnatud ning paljud neist pakuvad kursusi inglise keeles. See võib suurendada teie haridusvõimalusi. Õppige kiiresti inglise keelt (USA) 100 inglise (USA) keele õppetunniga, mis on korraldatud teemade kaupa. Tundide MP3-helifaile rääkisid inglise (USA) emakeelena kõnelejad. Need aitavad teil hääldust parandada.

Lisaks võib Ameerika inglise keele oskus aidata ka teiste keelte õppimisel. Inglise keel on germaani keelkonda kuuluv keel ja sellel on sarnasusi teiste keeltega. See võib olla hea alus teiste keelte õppimiseks. Seega, Ameerika inglise keele õppimine on tõeliselt kasulik ja rikastav. See laiendab teie maailmapilti, parandab teie oskusi ja avab uusi võimalusi. See on investeering, mis tasub end ära mitmel viisil.

Isegi inglise keele (USA) algajad saavad praktiliste lausete abil 50LANGUAGES abil tõhusalt inglise keelt (USA) õppida. Kõigepealt õpid tundma keele põhilisi struktuure. Näidisdialoogid aitavad teil end võõrkeeles väljendada. Eelteadmised pole vajalikud.

Isegi edasijõudnud õppijad saavad õpitut korrata ja kinnistada. Õpid õigeid ja sageli öeldud lauseid ning saad neid kohe kasutada. Suudad suhelda igapäevastes olukordades. Kasutage oma lõunapausi või liikluses viibimise aega, et õppida paar minutit inglise keelt (USA). Õpid nii liikvel olles kui ka kodus.