למד אנגלית ארה“ב בחינם

למד אנגלית אמריקאית במהירות ובקלות עם קורס השפה שלנו ‘אנגלית אמריקאית למתחילים‘.

he עברית   »   em.png English (US)

למד אנגלית אמריקאית - מילים ראשונות
‫שלום!‬ Hi!
‫שלום!‬ Hello!
‫מה נשמע?‬ How are you?
‫להתראות.‬ Good bye!
‫נתראה בקרוב!‬ See you soon!

למה כדאי ללמוד אנגלית אמריקאית?

כמה אנשים שואלים את עצמם, “למה ללמוד אנגלית אמריקאית?“ אני מאמין שיש מספר סיבות טובות לכך. ראשית, אנגלית היא שפה גלובלית, והדיאלקט האמריקאי מוכר ומובן ברחבי העולם. הידע באנגלית האמריקאית מאפשר לנו לתקשר עם מיליוני אנשים ברחבי העולם. זה כולל הזדמנויות עסקיות, פגישות מחקר, ואף פשוט התמודדות עם תרבות אחרת. היא משפרת את היכולת שלנו להגיע לאנשים רבים. אנגלית (ארה“ב) למתחילים היא אחת מתוך למעלה מ-50 חבילות שפה בחינם שתוכלו לקבל מאיתנו. ’50LANGUAGES’ היא הדרך היעילה ללמוד אנגלית (ארה“ב) באופן מקוון ובחינם. חומרי ההוראה שלנו לקורס האנגלית (ארה“ב) זמינים הן באינטרנט והן כאפליקציות לאייפון ולאנדרואיד.

למעשה, אנגלית היא שפת הקומוניקציה הראשית בעולם האקדמי והמחקר. רבים מהמחקרים והספרים מפורסמים באנגלית. אם אתה יכול לקרוא ולכתוב באנגלית אמריקאית, אתה מגביר את יכולתך להשיג מידע וללמוד. עוד נקודה מרכזית היא התרבות האמריקאית, שהיא אחת מהפופולריות בעולם. סרטים, מוזיקה, ספרות - הכל נגיש יותר כאשר אתה מבין את השפה. האנגלית האמריקאית פותחת לך את הדלתות לתרבות העולמית. בקורס זה תוכלו ללמוד אנגלית (ארה“ב) באופן עצמאי - ללא מורה וללא בית ספר לשפות! השיעורים בנויים בצורה ברורה ויעזרו לך להשיג את המטרות שלך.

בנוסף, למידת אנגלית אמריקאית מחזקת את היכולת שלנו להתמודד עם מצבים שונים. האם אתה טס לחופשה, עובר למקום עבודה חדש, או פשוט רוצה להרחיב את הידע שלך? ידע באנגלית יכול להיות מועיל. מעבר לכך, אנגלית אמריקאית יכולה להגביר את הביטחון שלך. כאשר אתה יכול לתקשר בשפה זרה באופן חלק, אתה מרגיש יותר בנוח. זה מגביר את הביטחון שלך לדבר ולהביע את עצמך. למד אנגלית (ארה“ב) מהר עם 100 שיעורי אנגלית (ארה“ב) מאורגנים לפי נושאים. קובצי השמע MP3 לשיעורים נאמרו על ידי דוברי אנגלית (ארה“ב) שפת אם. הם עוזרים לך לשפר את ההגייה שלך.

למדתי שלמידת שפה חדשה, כמו האנגלית האמריקאית, היא גם דרך נהדרת לחזק את מוחנו. היא משפרת את היכולת לראות מצבים מזוויות שונות ולחשוב בדרך חדשה ויצירתית. לסיכום, ישנן רבות סיבות מדוע אנחנו צריכים ללמוד אנגלית אמריקאית. האם זה בשביל הקריירה, התרבות, או התקשורת - האנגלית האמריקאית יכולה לפתוח לנו עולם של הזדמנויות.

אפילו מתחילים באנגלית (ארה“ב) יכולים ללמוד אנגלית (ארה“ב) ביעילות עם ’50LANGUAGES’ דרך המשפטים המעשיים. תחילה תכירו את המבנים הבסיסיים של השפה. דיאלוגים לדוגמה עוזרים לך לבטא את עצמך בשפה הזרה. אין צורך בידע מוקדם.

אפילו לומדים מתקדמים יכולים לחזור ולגבש את מה שלמדו. אתה לומד משפטים נכונים ונאמרים לעתים קרובות ותוכל להשתמש בהם באופן מיידי. תוכל לתקשר במצבים יומיומיים. השתמש בהפסקת הצהריים שלך או בזמן בפקק כדי ללמוד כמה דקות של אנגלית (ארה“ב). אתה לומד תוך כדי תנועה וגם בבית.