© Alfabluephotos | Dreamstime.com

Mācieties katalāņu valodu bez maksas

Apgūstiet katalāņu valodu ātri un viegli, izmantojot mūsu valodas kursu “Katalāņu valoda iesācējiem”.

lv latviešu   »   ca.png català

Uzziniet katalāņu valodu — pirmie vārdi
Sveiks! Sveika! Sveiki! Hola!
Labdien! Bon dia!
Kā klājas? / Kā iet? Com va?
Uz redzēšanos! A reveure!
Uz drīzu redzēšanos! Fins aviat!

Kāds ir labākais veids, kā apgūt katalāņu valodu?

Katalāņu valodas apguve prasa laiku un pacietību, bet ir sasniedzama, izmantojot pareizas mācīšanās stratēģijas. Pilnīga iegremdēšanās valodā ir efektīvākais apgūšanas veids. Sāciet ar alfabēta apguvi. Tas palīdzēs jums labāk izprast valodas fonētiku un izrunu, kas ir būtiski, lai veiksmīgi apgūtu katalāņu valodu. Katalāņu valoda iesācējiem ir viena no vairāk nekā 50 bezmaksas valodu pakotnēm, ko varat iegūt no mums. “50LANGUAGES” ir efektīvs veids, kā tiešsaistē un bez maksas mācīties katalāņu valodu. Mūsu mācību materiāli katalāņu kursam ir pieejami gan tiešsaistē, gan kā iPhone un Android lietotnes.

Nākamais solis ir gramatikas noteikumu apguve. Katalāņu valodas gramatika var būt sarežģīta, bet tās apguve ir svarīga valodas struktūras izpratnei. Izmantojiet flaškartes, lai paplašinātu savu vārdnīcu. Tas ir efektīvs veids, kā apgūt jaunus vārdus un izteicienus, ko var praktizēt ikdienas situācijās. Ar šo kursu jūs varat apgūt katalāņu valodu patstāvīgi - bez skolotāja un bez valodu skolas! Nodarbības ir skaidri strukturētas un palīdzēs sasniegt jūsu mērķus.

Skatieties filmas, klausieties mūziku un radio katalāņu valodā. Tas palīdzēs jums attīstīt labāku izpratni par valodas intonāciju, ritmu un izrunu. Praktizējiet runāšanu ar dzimtajiem runātājiem. Tas ne tikai palīdzēs uzlabot jūsu izrunu, bet arī sniegs iespēju iegūt autentisku kultūras pieredzi. Ātri apgūstiet katalāņu valodu, izmantojot 100 katalāņu valodas nodarbības, kas sakārtotas pēc tēmas. MP3 audio failus nodarbībām runāja katalāņu valodas runātāji. Tie palīdz uzlabot izrunu.

Valodas kursi, gan klātienē, gan tiešsaistē, var būt noderīgi. Tie sniedz strukturētu mācību procesu un piedāvā atbalstu no kvalificētiem skolotājiem. Galu galā, neatlaidība ir atslēga. Katalāņu valodas apguve prasīs laiku, tāpēc ir svarīgi saglabāt motivāciju un būt gatavam mācīties no kļūdām.

Pat katalāņu iesācēji var efektīvi apgūt katalāņu valodu, izmantojot “50LANGUAGES”, izmantojot praktiskos teikumus. Vispirms jūs iepazīsiet valodas pamatstruktūras. Dialogu paraugi palīdz izteikties svešvalodā. Priekšzināšanas nav nepieciešamas.

Pat pieredzējuši audzēkņi var atkārtot un nostiprināt to, ko viņi ir iemācījušies. Jūs apgūstat pareizus un bieži izrunātus teikumus un varat tos nekavējoties izmantot. Spēsi komunicēt ikdienas situācijās. Izmantojiet pusdienu pārtraukumu vai laiku satiksmē, lai dažas minūtes apgūtu katalāņu valodu. Jūs mācāties gan ceļā, gan mājās.