© mrks_v - Fotolia | Ancient arabic fortress of Alhambra, Granada, Spain.

Išmokite ispanų kalbą nemokamai

Išmokite ispanų kalbą greitai ir lengvai mūsų kalbų kursuose „Ispanų kalba pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   es.png español

Išmokite ispanų kalbą – pirmieji žodžiai
Sveiki! ¡Hola!
Laba diena! ¡Buenos días!
Kaip sekasi? ¿Qué tal?
Iki pasimatymo! ¡Adiós! / ¡Hasta la vista!
(Iki greito!) / Kol kas! ¡Hasta pronto!

Kuo ypatinga ispanų kalba?

Ispanų kalba yra viena iš pasaulio labiausiai kalbamų kalbų, tačiau tai tik viena iš daugybės jos unikalumo priežasčių. Taip pat tai yra viena iš oficialių Jungtinių Tautų kalbų, rodo jos svarbą pasaulyje. Pirma, Ispanų kalba turi daugybę dialektų ir akcentų. Tai rodo kalbos įvairovę ir kultūrinį turtingumą. Kiekvienas regionas Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje kalba šiek tiek skirtingai, suteikdamas kalbai unikalų atspalvį. Ispanų kalba pradedantiesiems yra vienas iš daugiau nei 50 nemokamų kalbų paketų, kuriuos galite gauti iš mūsų. „50LANGUAGES“ yra efektyvus būdas nemokamai ir internetu mokytis ispanų kalbos. Mūsų mokomoji medžiaga ispanų kalbos kursui yra prieinama tiek internete, tiek kaip iPhone ir Android programėlės.

Antra, ispanų kalba turi griežtą raidžių tarimą. Tai reiškia, kad kiekviena raidė visada skamba vienodai, nepriklausomai nuo jos pozicijos žodyje. Tai palengvina kalbos mokymąsi, ypač kalbantiesiems, kurie ką tik pradeda mokytis. Trečia, Ispanų kalba yra fonetiškai konsistentiška. Tai reiškia, kad žodžiai dažniausiai skamba taip, kaip parašyti. Tai taip pat palengvina mokymąsi ir supratimą, padėdamas išvengti painiavos. Šiuo kursu galite išmokti ispanų kalbos savarankiškai – be mokytojo ir be kalbų mokyklos! Pamokos yra aiškiai susistemintos ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Ketvirta, ispanų kalba turi daug bendrų žodžių su kitomis romanų kalbomis, pvz., prancūzų, italų ar rumunų kalbomis. Tai padeda mokytis kitų romanų kalbų po to, kai išmokta ispanų kalba. Penkta, Ispanų kalboje yra daug smulkių gramatikos detalių, kurios gali atrodyti sudėtingos, tačiau suteikia kalbai ypatingą skambesį ir prasmę. Pavyzdžiui, ispanų kalboje yra dvi formos būtasis laikas, kurių kiekviena turi šiek tiek skirtingą reikšmę. Greitai išmokite ispanų kalbą per 100 ispanų kalbos pamokų, suskirstytų pagal temas. Pamokoms skirtus MP3 garso failus kalbėjo ispanų kalba gimtoji. Jie padeda pagerinti jūsų tarimą.

Šešta, ispanų kalboje yra daug žodžių, kurie atspindi Ispanijos ir Lotynų Amerikos kultūrą ir istoriją. Tai suteikia galimybę mokytis ne tik kalbos, bet ir kultūros, kuri yra jos dalis. Septinta, Ispanų kalba yra ne tik kalba, bet ir gyvas kultūros ir tradicijų atspindys. Mokytis ispanų kalbos reiškia mokytis apie jos šaltinio šalių gyvenimo būdą, istoriją, maistą ir muziką. Taigi, Ispanų kalba yra daug daugiau nei tik kalba – tai kultūros ir istorijos tiltas.

Net ispanų kalbos pradedantieji gali efektyviai išmokti ispanų kalbą naudodami „50 LANGUAGES“ naudodami praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad išmoktumėte kelias minutes ispanų kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.