Naučte sa grécky zadarmo

Naučte sa gréčtinu rýchlo a jednoducho s naším jazykovým kurzom „Gréčtina pre začiatočníkov“.

sk slovenčina   »   el.png Ελληνικά

Naučte sa gréčtinu - prvé slová
Ahoj! Γεια! Geia!
Dobrý deň! Καλημέρα! Kalēméra!
Ako sa darí? Τι κάνεις; / Τι κάνετε; Ti káneis? / Ti kánete?
Dovidenia! Εις το επανιδείν! Eis to epanideín!
Do skorého videnia! Τα ξαναλέμε! Ta xanaléme!

Prečo by ste sa mali učiť grécky?

Gréčtina je jazyk s hlbokými koreňmi v histórii a kultúre. Učenie sa gréčtiny vám otvorí dvere do sveta antických textov, filozofie a umenia. Je to kľúč k pochopeniu gréckych tradícií a kultúry. Učenie sa gréčtiny vám tiež umožní lepšie pochopenie mnohých vedeckých a technických termínov. Veľa vedeckých termínov pochádza z gréčtiny, takže znalosť tohto jazyka vám môže pomôcť lepšie pochopiť tieto koncepty. Gréčtina pre začiatočníkov je jedným z viac ako 50 bezplatných jazykových balíkov, ktoré od nás môžete získať. „50LANGUAGES“ je efektívny spôsob, ako sa naučiť gréčtinu online a zadarmo. Naše učebné materiály pre kurz gréčtiny sú dostupné online aj ako aplikácie pre iPhone a Android.

Naučenie sa gréčtiny je tiež intelektuálnou výzvou, ktorá rozvíja vaše kognitívne schopnosti. Učenie sa nového jazyka stimuluje mozog, zlepšuje pamäť a rozvíja kreativitu. Gréčtina je jazyk, ktorý poskytuje tieto výhody. Gréčtina je tiež praktický jazyk. Je to oficiálny jazyk Grécka a Cypru a je široko používaný v oblastiach ako obchod, vzdelávanie a politika. Znalosť gréčtiny môže byť preto výhodou v mnohých profesionálnych oblastiach. S týmto kurzom sa môžete naučiť grécky samostatne - bez učiteľa a bez jazykovej školy! Lekcie sú jasne štruktúrované a pomôžu vám dosiahnuť vaše ciele.

Ak plánujete navštíviť Grécko alebo Cyprus, znalosť gréčtiny je neoceniteľná. Umožní vám lepšie pochopiť a oceniť miestnu kultúru a ľudí. Taktiež vám umožní komunikovať s miestnymi obyvateľmi. Učenie sa gréčtiny je tiež zábavné. Je to príležitosť zoznámiť sa s gréckymi prísloviami, piesňami a humorom. Tieto skúsenosti vám umožnia cítiť sa bližšie k gréckej kultúre. Naučte sa gréčtinu rýchlo so 100 lekciami gréckeho jazyka usporiadanými podľa tém. Zvukové súbory vo formáte MP3 pre lekcie nahovorili rodení grécki hovoriaci. Pomôžu vám zlepšiť vašu výslovnosť.

Gréčtina má svoju jedinečnú gramatiku a slovnú zásobu. Je to jazyk, ktorý poskytuje intelektuálnu výzvu. Keď sa naučíte gréčtinu, budete mať pocit hlbokého uspokojenia a hrdosti. Učenie sa gréčtiny má mnoho výhod. Je to cesta k rozšíreniu obzorov, pochopeniu novej kultúry a získaniu nových zručností. Gréčtina je jazyk, ktorý stojí za to naučiť.

Dokonca aj grécki začiatočníci sa môžu efektívne učiť gréčtinu pomocou „50 LANGUAGES“ prostredníctvom praktických viet. Najprv sa zoznámite so základnými štruktúrami jazyka. Vzorové dialógy vám pomôžu vyjadriť sa v cudzom jazyku. Predchádzajúce znalosti nie sú potrebné.

Dokonca aj pokročilí študenti si môžu zopakovať a upevniť to, čo sa naučili. Naučíte sa správne a často hovorené vety a môžete ich okamžite použiť. Budete vedieť komunikovať v každodenných situáciách. Využite obedňajšiu prestávku alebo čas v premávke na naučenie sa pár minút gréčtiny. Učíte sa za pochodu aj doma.