© Ppy2010ha | Dreamstime.com

ژاپنی را رایگان یاد بگیرید

با دوره زبان ما “ژاپنی برای مبتدیان“ سریع و آسان ژاپنی را بیاموزید.

fa فارسی   »   ja.png 日本語

یادگیری ژاپنی - اولین کلمات
‫سلام‬ こんにちは ! kon'nichiwa!
‫روز بخیر!‬ こんにちは ! kon'nichiwa!
‫حالت چطوره؟ / چطوری‬ お元気 です か ? ogenkidesuka?
‫خدا نگهدار!‬ さようなら ! sayōnara!
‫تا بعد!‬ またね ! mata ne!

بهترین راه برای یادگیری زبان ژاپنی چیست؟

“بهترین راه برای یادگیری زبان ژاپنی چیست؟“ این سوالی است که بسیاری از ما در مواجهه با این زبان گیجگویی زیبا مطرح می کنیم. شروع یادگیری هر زبانی تحصیل دایره لغات است. در زبان ژاپنی، مطالعه کارتک ها و کانجی ها کلیدی است. همچنین، بهتر است با استفاده از منابع مختلف یادگیری این زبان را شروع کنیم. از کتابهای ژاپنی، نرم افزارهای یادگیری زبان، ویدئوها و فیلمهای آموزشی استفاده کنید. این موارد می توانند در فهم گرامر ژاپنی کمک کنند. ژاپنی برای مبتدیان یکی از بیش از 50 بسته زبان رایگان است که می توانید از ما دریافت کنید. 50LANGUAGES روشی موثر برای یادگیری آنلاین و رایگان ژاپنی است. مطالب آموزشی ما برای دوره ژاپنی هم به صورت آنلاین و هم به صورت برنامه های آیفون و اندروید در دسترس است.

گوش دادن به زبان ژاپنی همچنین بسیار مؤثر است. موسیقی، فیلم ها، برنامه های تلویزیونی، پادکست ها، و کتاب های صوتی ژاپنی امکان فراگیری تلفظ صحیح و تقلید لهجه ژاپنی را می دهند. بعداز آن، شرکت در کلاس های زبان ژاپنی می تواند راهی مؤثر برای تمرین و تقویت مهارت های گفتگو باشد. ارتباط با معلمان و دیگر دانش آموزان می تواند تجربه یادگیری شما را بهبود بخشد. با این دوره می توانید به طور مستقل ژاپنی را بیاموزید - بدون معلم و بدون آموزشگاه زبان! درس ها به وضوح ساختار یافته اند و به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می کنند.

روش دیگر، استفاده از نرم افزارهای آموزش زبان است. برخی از این برنامه ها با استفاده از تکنیک های بازی می توانند فرآیند یادگیری را سرگرم کننده کنند و بر حفظ مطالب کمک کنند. در مرحله بعدی، برای افزایش توانایی خود در ژاپنی، بهتر است از زبان ژاپنی در زندگی روزمره خود استفاده کنید. برچسب ها، یادداشت ها، و ایمیل ها را به ژاپنی بنویسید. با 100 درس زبان ژاپنی که بر اساس موضوع سازماندهی شده اند، سریع ژاپنی را بیاموزید. فایل های صوتی MP3 برای درس ها توسط زبان مادری ژاپنی صحبت می شد. آنها به شما در بهبود تلفظ کمک می کنند.

شرکت در مکالمات واقعی بهترین روش برای تقویت مهارت های گفتگوی زبان ژاپنی است. اگر امکان سفر به ژاپن وجود دارد، بهتر است از این فرصت استفاده کنید. اگر نه، تلاش کنید با ژاپنی زبانان از طریق اینترنت ارتباط برقرار کنید. یادگیری زبان ژاپنی ممکن است به نظر سخت برسد، اما با پشتکار و تمرین منظم، شما می توانید به تسلط در این زبان برسید. پیش برو و هر روز یاد بگیر!

حتی مبتدیان ژاپنی نیز می توانند با استفاده از جملات عملی، زبان ژاپنی را به طور موثر با “50LANGUAGES“ یاد بگیرند. ابتدا با ساختارهای اساسی زبان آشنا می شوید. دیالوگ های نمونه به شما کمک می کند تا خود را به زبان خارجی بیان کنید. دانش قبلی لازم نیست.

حتی زبان آموزان پیشرفته نیز می توانند آموخته های خود را تکرار و تثبیت کنند. شما جملات صحیح و متداول را یاد می گیرید و می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. شما می توانید در موقعیت های روزمره ارتباط برقرار کنید. برای یادگیری چند دقیقه ژاپنی از استراحت ناهار یا زمانی که در ترافیک هستید استفاده کنید. شما در حال حرکت و همچنین در خانه یاد می گیرید.