© Nedomacki | Dreamstime.com

Naučte se srbsky zdarma

Naučte se srbsky rychle a snadno s naším jazykovým kurzem ‚Srbština pro začátečníky‘.

cs čeština   »   sr.png српски

Naučte se srbsky - první slova
Ahoj! Здраво! Zdravo!
Dobrý den! Добар дан! Dobar dan!
Jak se máte? Како сте? / Како си? Kako ste? / Kako si?
Na shledanou! Довиђења! Doviđenja!
Tak zatím! До ускоро! Do uskoro!

Proč byste se měli učit srbsky?

Učení srbštiny má mnoho výhod. Jde o oficiální jazyk Srbska, země s bohatou historií a kulturou. Znalost srbštiny vám umožní lépe pochopit a ocenit srbskou kulturu a tradice. Srbština je také bránou do světa Balkánu. Znalost tohoto jazyka vám otevře dveře do mnoha zemí v regionu, které mají podobné jazyky. To vám může poskytnout širší kulturní a sociální perspektivu. Srbština pro začátečníky je jedním z více než 50 bezplatných jazykových balíčků, které od nás můžete získat. „50LANGUAGES“ je efektivní způsob, jak se naučit srbsky online a zdarma. Naše výukové materiály pro kurz srbštiny jsou k dispozici online i jako aplikace pro iPhone a Android.

Pokud máte rádi cestování, srbština je skvělý nástroj. Srbsko je krásná země s nádhernou přírodou a historickými městy. Znalost jazyka vám umožní komunikovat s místními lidmi a plně si vychutnat své cesty. Učení se srbštině také rozvíjí vaše kognitivní schopnosti. Studium nového jazyka zlepšuje paměť, zvyšuje soustředění a podporuje kreativní myšlení. To může mít pozitivní dopad na vaše duševní zdraví. S tímto kurzem se můžete naučit srbsky samostatně – bez učitele a bez jazykové školy! Lekce jsou jasně strukturované a pomohou vám dosáhnout vašich cílů.

Srbština má také jedinečnou melodickou kvalitu. Její zvuk a rytmus může být pro uši velmi příjemný, což může z učení se tohoto jazyka udělat potěšení. Znalost srbštiny vám může poskytnout konkurenční výhodu na pracovním trhu. Firmy hledají stále více multilingvních zaměstnanců, a to může otevřít nové příležitosti v obchodě a diplomacii. Naučte se srbsky rychle se 100 lekcemi srbského jazyka organizovanými podle témat. Zvukové soubory MP3 pro lekce byly namluveny rodilými srbskými mluvčími. Pomohou vám zlepšit vaši výslovnost.

Učení se novému jazyku je také cestou k seberozvoji. Může vám poskytnout nový pohled na svět a pomoci vám pochopit a ocenit jiné kultury. Bez ohledu na vaše důvody pro učení se srbštině, je to rozhodnutí, které vás může obohatit na mnoha úrovních. Jazykové dovednosti jsou vždy cenným aktivem, a srbština není výjimkou.

Dokonce i srbští začátečníci se mohou efektivně naučit srbsky pomocí „50LANGUAGES“ prostřednictvím praktických vět. Nejprve se seznámíte se základními strukturami jazyka. Vzorové dialogy vám pomohou vyjádřit se v cizím jazyce. Předchozí znalosti nejsou nutné.

Dokonce i pokročilí studenti mohou opakovat a upevňovat to, co se naučili. Naučíte se správné a často mluvené věty a můžete je okamžitě používat. Budete schopni komunikovat v každodenních situacích. Využijte přestávku na oběd nebo čas v provozu k tomu, abyste se naučili pár minut srbštiny. Učíte se na cestách i doma.