© Jaspe | Dreamstime.com

Naučte sa francúzsky zadarmo

Naučte sa francúzsky rýchlo a jednoducho s naším jazykovým kurzom „Francúzština pre začiatočníkov“.

sk slovenčina   »   fr.png Français

Naučte sa francúzsky - prvé slová
Ahoj! Salut !
Dobrý deň! Bonjour !
Ako sa darí? Comment ça va ?
Dovidenia! Au revoir !
Do skorého videnia! A bientôt !

Prečo by ste sa mali učiť francúzsky?

Učenie sa francúzštiny má mnohé výhody. Táto jazyk, často nazývaný jazykom lásky a diplomacie, hovorí približne 300 miliónov ľudí na celom svete, čo ho robí jazykom s veľkým globálnym dosahom. Francúzština otvára dvere k bohatej literárnej a umeleckej tradícii. Od Victora Huga po Alberta Camusa, mnoho najväčších spisovateľov histórie písalo vo francúzštine. Rovnako mnohé umelecké a filozofické koncepty boli poprvé artikulované v tomto jazyku. Francúzština pre začiatočníkov je jedným z viac ako 50 bezplatných jazykových balíkov, ktoré od nás môžete získať. „50LANGUAGES“ je efektívny spôsob, ako sa naučiť francúzsky online a zadarmo. Naše učebné materiály pre kurz francúzštiny sú dostupné online aj ako aplikácie pre iPhone a Android.

Navyše, francúzština je oficiálnym a pracovným jazykom Organizácie Spojených národov a mnohých iných medzinárodných organizácií. Pre tých, ktorí hľadajú kariéru v globálnych organizáciách, ovládanie francúzštiny môže byť cenným aktívom. Učenie sa francúzštiny je tiež prospešné pre cestovateľov. Francúzsko je jednou z najpopulárnejších turistických destinácií na svete. Hovorenie francúzsky môže obohatiť zážitok z návštevy Paríža a iných častí krajiny. S týmto kurzom sa môžete učiť francúzštinu samostatne - bez učiteľa a bez jazykovej školy! Lekcie sú jasne štruktúrované a pomôžu vám dosiahnuť vaše ciele.

Francúzština má významnú prítomnosť na internete, čo ju robí užitočným nástrojom pre navigáciu v stále digitalizovanejšom svete. Značné množstvo online obsahu je dostupné vo francúzštine, čo rozširuje možnosti informácií a zábavy. Učenie sa francúzštiny môže byť tiež mostom k učeniu sa ďalších románskych jazykov. Podobnosti medzi francúzštinou a jazykmi ako španielčina a taliančina môžu uľahčiť učenie sa týchto jazykov. Naučte sa francúzsky rýchlo so 100 lekciami francúzštiny organizovanými podľa tém. Zvukové súbory MP3 pre lekcie nahovorili rodení francúzski hovoriaci. Pomôžu vám zlepšiť vašu výslovnosť.

Učenie sa francúzštiny je tiež skvelým mentálnym cvičením. Štúdie ukazujú, že učenie sa nového jazyka môže zlepšiť pamäť a schopnosti riešenia problémov. Celkovo môže byť učenie sa francúzštiny obohacujúcou skúsenosťou. Nielen že poskytuje okno do bohatej kultúry, ale aj otvára príležitosti v rôznych oblastiach. Vyzvite sa, naučte sa francúzštinu a objavte svet plný možností.

Dokonca aj francúzski začiatočníci sa môžu efektívne naučiť po francúzsky s „50LANGUAGES“ prostredníctvom praktických viet. Najprv sa zoznámite so základnými štruktúrami jazyka. Vzorové dialógy vám pomôžu vyjadriť sa v cudzom jazyku. Predchádzajúce znalosti nie sú potrebné.

Dokonca aj pokročilí študenti si môžu zopakovať a upevniť to, čo sa naučili. Naučíte sa správne a často hovorené vety a môžete ich okamžite použiť. Budete vedieť komunikovať v každodenných situáciách. Využite prestávku na obed alebo čas v premávke na naučenie sa pár minút francúzštiny. Učíte sa za pochodu aj doma.