© Danbreckwoldt | Dreamstime.com

Naučte se anglicky UK zdarma

Naučte se anglicky rychle a snadno s naším jazykovým kurzem ‚Angličtina pro začátečníky‘.

cs čeština   »   en.png English (UK)

Naučte se anglicky - první slova
Ahoj! Hi!
Dobrý den! Hello!
Jak se máte? How are you?
Na shledanou! Good bye!
Tak zatím! See you soon!

Proč byste se měli učit britskou angličtinu?

Angličtina (UK) pro začátečníky je jedním z více než 50 bezplatných jazykových balíčků, které od nás můžete získat. „50LANGUAGES“ je efektivní způsob, jak se naučit anglicky (UK) online a zdarma. Naše výukové materiály pro kurz angličtiny (UK) jsou dostupné online i jako aplikace pro iPhone a Android.

S tímto kurzem se můžete učit angličtinu (UK) samostatně - bez učitele a bez jazykové školy! Lekce jsou jasně strukturované a pomohou vám dosáhnout vašich cílů.

Učte se angličtinu (UK) rychle se 100 lekcemi angličtiny (UK) organizovanými podle témat. Zvukové soubory MP3 pro lekce byly namluveny rodilými mluvčími angličtiny (UK). Pomohou vám zlepšit vaši výslovnost.

Dokonce i začátečníci angličtiny (Velká Británie) se mohou efektivně učit angličtinu (UK) s „50LANGUAGES“ prostřednictvím praktických vět. Nejprve se seznámíte se základními strukturami jazyka. Vzorové dialogy vám pomohou vyjádřit se v cizím jazyce. Předchozí znalosti nejsou nutné.

Dokonce i pokročilí studenti mohou opakovat a upevňovat to, co se naučili. Naučíte se správné a často mluvené věty a můžete je okamžitě používat. Budete schopni komunikovat v každodenních situacích. Využijte přestávku na oběd nebo čas v provozu k tomu, abyste se naučili pár minut angličtiny (UK). Učíte se na cestách i doma.