© ollirg - Fotolia | London City Of Westminster And Thames River At The Dusk

Mokykitės anglų kalbos UK nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite anglų kalbą mūsų kalbų kursuose „Anglų kalba pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   en.png English (UK)

Išmokite anglų kalbą – pirmieji žodžiai
Sveiki! Hi!
Laba diena! Hello!
Kaip sekasi? How are you?
Iki pasimatymo! Good bye!
(Iki greito!) / Kol kas! See you soon!

Kuo ypatinga britų anglų kalba?

Britų anglų kalba yra unikali ir įdomi dėl daugelio priežasčių. Viena iš svarbiausių yra jos ilga istorija, nes anglų kalba pradėjo formuotis Britanijoje dar viduramžiais. Vienas iš pagrindinių britų anglų kalbos bruožų - specifinė rašyba. Skirtingai nuo amerikiečių anglų kalbos, britų anglų kalboje daugelis žodžių, turinčių „-our“ ir „-re“ galūnes, rašomi su „u“ ir „e“. Pavyzdžiui, „colour“ ir „centre“. Anglų kalba (JK) pradedantiesiems yra vienas iš daugiau nei 50 nemokamų kalbų paketų, kuriuos galite gauti iš mūsų. „50LANGUAGES“ yra efektyvus būdas nemokamai ir internetu mokytis anglų kalbos (JK). Mūsų anglų kalbos (JK) kurso mokymo medžiaga yra prieinama tiek internete, tiek kaip iPhone ir Android programėlės.

Britų anglų kalboje yra ir fonetinių skirtumų. Pavyzdžiui, „r“ garsas ištariamas tik prieš balsius, o ne po jų, kaip amerikiečių anglų kalboje. Taip pat britų anglų kalboje yra daugiau diftongų. Kalbant apie gramatiką, britų anglų kalboje yra daugiau atvejų, kai naudojami dabartinio laiko veiksmažodžiai vietoj praeities laiko. Pavyzdžiui, „I have just arrived“ vietoj amerikiečių anglų kalbos „I just arrived“. Šiuo kursu galite mokytis anglų kalbos (JK) savarankiškai – be mokytojo ir be kalbų mokyklos! Pamokos yra aiškiai susistemintos ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Britų anglų kalba taip pat pasižymi unikaliais žodžiais ir frazėmis. Kitiems anglų kalbos vartotojams gali būti keista kai kurie britų anglų kalbos žodžiai, pavyzdžiui, „boot“ reiškia automobilio bagažinę, o „biscuit“ - sausainį. Be to, britų anglų kalboje yra daug regioninių dialektų. Nuomonių įvairovė yra didelė ir kiekvienas regionas turi savo unikalią kalbos formą, su savo ypatybių tarimu, žodynu ir gramatika. Greitai išmokite anglų (JK) per 100 anglų (JK) kalbos pamokų, suskirstytų pagal temas. Pamokoms skirtus MP3 garso failus kalbėjo anglų (JK) gimtoji kalba. Jie padeda pagerinti jūsų tarimą.

Kitas britų anglų kalbos bruožas - jos vaidmuo literatūroje. Daugelis garsių rašytojų, tokių kaip William Shakespeare, Charles Dickens ir J.K. Rowling, rašė britų anglų kalba. Galiausiai, britų anglų kalba yra svarbi dėl savo vaidmens mokyklų ir universitetų programose visame pasaulyje. Daugelyje šalių mokoma britų, o ne amerikiečių anglų kalba, todėl žinios apie britų anglų kalbą gali būti naudingos bet kam, kas domisi anglų kalba.

Netgi anglų kalbos (JK) pradedantieji gali efektyviai išmokti anglų kalbos (JK) naudodami „50LANGUAGES“ naudodami praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad kelias minutes išmoktumėte anglų kalbos (JK). Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.