© salajean - Fotolia | Canoeing girl on a lake

Išmokite rumunų kalbą nemokamai

Greitai ir lengvai išmokite rumunų kalbą mūsų kalbos kursuose „Rumunų kalba pradedantiesiems“.

lt lietuvių   »   ro.png Română

Išmokite rumunų kalbą – pirmieji žodžiai
Sveiki! Ceau!
Laba diena! Bună ziua!
Kaip sekasi? Cum îţi merge?
Iki pasimatymo! La revedere!
(Iki greito!) / Kol kas! Pe curând!

Kodėl verta mokytis rumunų kalbos?

Rumunų kalbos mokymasis gali atverti daugybę galimybių. Visų pirma, rumunų yra viena iš Europos Sąjungos oficialių kalbų. Išmokę šią kalbą, galėsite bendrauti su milijonais žmonių visoje Europoje. Antra, rumunų kalba yra puikus įrankis norint suprasti Rumunijos istoriją ir kultūrą. Kalba turi ilgą istoriją, siekiančią dar Romos imperijos laikus, ir gausų kultūros paveldą, apimančią poeziją, muziką bei dailę. Rumunų kalba pradedantiesiems yra vienas iš daugiau nei 50 nemokamų kalbų paketų, kuriuos galite gauti iš mūsų. „50LANGUAGES“ yra efektyvus būdas nemokamai ir internetu mokytis rumunų kalbos. Mūsų mokomoji medžiaga, skirta rumunų kalbos kursui, yra prieinama tiek internete, tiek kaip iPhone ir Android programėlės.

Trečia, rumunų kalbos mokymasis atveria duris į Rumunijos literatūros ir muzikos pasaulį. Daugelis garsių rašytojų ir muzikantų yra iš Rumunijos, o jų kūrybą suprasti gimtąja kalba yra išskirtinė patirtis. Ketvirta, gebėjimas kalbėti rumunų kalba gali padidinti darbo rinkos galimybes. Daug tarptautinių įmonių veikia Rumunijoje, todėl jos vertina darbuotojus, gebančius kalbėti vietos kalba. Šiame kurse galite išmokti rumunų kalbos savarankiškai – be mokytojo ir be kalbų mokyklos! Pamokos yra aiškiai susistemintos ir padės pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Penkta, rumunų kalbos mokymasis gali turėti teigiamą poveikį jūsų smegenims. Kaip ir bet kurios kalbos mokymasis, rumunų kalbos studijavimas gali pagerinti kognityvinius gebėjimus, tokius kaip atmintis ir problemų sprendimo įgūdžiai. Šešta, rumunų kalbos mokymasis gali praturtinti jūsų socialinį gyvenimą. Naujos kalbos mokymasis suteikia galimybę pažinti naujus žmones ir kultūras. Greitai išmokite rumunų kalbą per 100 rumunų kalbos pamokų, suskirstytų pagal temas. Pamokoms skirtus MP3 garso failus kalbėjo rumunų gimtoji kalba. Jie padeda pagerinti jūsų tarimą.

Septinta, rumunų kalbos mokymasis yra puiki galimybė sau iškelti iššūkį. Tai yra graži, bet sudėtinga kalba, kurios mokymasis gali būti labai atlyginantis. Vis dėlto, rumunų kalbos mokymasis yra naudinga ir atlyginanti patirtis. Tai atveria naujas galimybes, praturtina jūsų gyvenimą ir suteikia naują požiūrį į pasaulį.

Netgi rumunų pradedantieji gali efektyviai išmokti rumunų kalbos naudodami „50 LANGUAGES“ per praktinius sakinius. Pirmiausia susipažinsite su pagrindinėmis kalbos struktūromis. Dialogų pavyzdžiai padeda išreikšti save užsienio kalba. Išankstinių žinių nereikia.

Netgi pažengę besimokantieji gali pakartoti ir įtvirtinti tai, ką išmoko. Išmoksite taisyklingų ir dažnai sakomų sakinių ir galėsite iš karto juos panaudoti. Gebėsite bendrauti kasdienėse situacijose. Išnaudokite pietų pertrauką arba laiką eisme, kad kelias minutes išmoktumėte rumunų kalbos. Mokotės tiek kelyje, tiek namuose.