© Horváth Botond - Fotolia | Lake Balaton with a very nice sunset at summer

Naučte se německy zdarma

Naučte se německy rychle a snadno s naším jazykovým kurzem „Němčina pro začátečníky“.

cs čeština   »   de.png Deutsch

Naučte se německy – první slova
Ahoj! Hallo!
Dobrý den! Guten Tag!
Jak se máte? Wie geht’s?
Na shledanou! Auf Wiedersehen!
Tak zatím! Bis bald!

Jaký je nejlepší způsob, jak se naučit německý jazyk?

Němčina je jazyk s bohatou historií a kulturou. Abychom ji zvládli, můžeme začít mobilními aplikacemi jako Duolingo či Babbel. Tyto aplikace nabízejí interaktivní metodu učení pro začátečníky. Tradiční učebnice a kurzy mohou podat podrobnější pohled na gramatiku a slovní zásobu. V mnoha z nich najdeme poslechová cvičení, která pomáhají rozvíjet porozumění a výslovnost. Němčina pro začátečníky je jedním z více než 50 bezplatných jazykových balíčků, které u nás můžete získat. „50LANGUAGES“ je efektivní způsob, jak se naučit německy online a zdarma. Naše výukové materiály pro kurz němčiny jsou k dispozici online i jako aplikace pro iPhone a Android.

Jazykové školy nabízejí strukturované lekce a možnost komunikovat s rodilými mluvčími. Interakce s ostatními studenty a učitelem poskytují cenné zkušenosti. Poslouchání německé hudby, rádia a sledování filmů rozšiřuje slovní zásobu a poskytuje reálný kontext jazyka. Je to skvělý způsob, jak se seznámit s kulturou. S tímto kurzem se můžete naučit německy samostatně – bez lektora a bez jazykové školy! Lekce jsou jasně strukturované a pomohou vám dosáhnout vašich cílů.

Mluvení s rodilými mluvčími je neocenitelné. Online platformy pro jazykovou výměnu mohou nabídnout možnost konverzovat s Němci a zároveň jim učit češtinu. Krátkodobá návštěva německy mluvících zemí zvyšuje jazykové dovednosti. Život a komunikace v reálném prostředí poskytují nejlepší praxi. Naučte se německy rychle se 100 lekcemi němčiny organizovanými podle témat. Zvukové soubory MP3 pro lekce byly namluveny rodilými německými mluvčími. Pomohou vám zlepšit vaši výslovnost.

Flashcards a opakovací aplikace pomáhají zapamatovat si slovíčka a fráze. Pravidelné opakování je klíčem k dlouhodobé paměti. Každý má svůj styl učení, proto je důležité najít to, co pro vás nejlépe funguje. Dbejte na pravidelnost a různorodost metod.

Dokonce i němečtí začátečníci se mohou efektivně naučit německy s ‚50LANGUAGES‘ prostřednictvím praktických vět. Nejprve se seznámíte se základními strukturami jazyka. Vzorové dialogy vám pomohou vyjádřit se v cizím jazyce. Předchozí znalosti nejsou nutné.

Dokonce i pokročilí studenti mohou opakovat a upevňovat to, co se naučili. Naučíte se správné a často mluvené věty a můžete je okamžitě používat. Budete schopni komunikovat v každodenních situacích. Využijte přestávku na oběd nebo čas v provozu k tomu, abyste se naučili pár minut němčiny. Učíte se na cestách i doma.