© Burhanayphotography | Dreamstime.com

آفریکانس را رایگان یاد بگیرید

با دوره زبان ما “Afrikaans برای مبتدیان“ سریع و آسان آفریکانس را بیاموزید.

fa فارسی   »   af.png Afrikaans

آفریکانس را یاد بگیرید - اولین کلمات
‫سلام‬ Hallo!
‫روز بخیر!‬ Goeie dag!
‫حالت چطوره؟ / چطوری‬ Hoe gaan dit?
‫خدا نگهدار!‬ Totsiens!
‫تا بعد!‬ Sien jou binnekort!

بهترین راه برای یادگیری زبان آفریکانس چیست؟

بهترین راه برای یادگیری زبان آفریکانس، تمرکز بر روی عملیات است. این به معنی استفاده از زبان در موقعیت های واقعی است. برای مثال، تماشای فیلم ها یا شنیدن موسیقی به زبان آفریکانس می تواند به یادگیری بسیار کمک کند. استفاده از منابع آموزشی از جمله کتاب های درسی، اپلیکیشن های موبایل و وبسایت های آموزش زبان اینترنتی هم مفید است. این منابع می توانند به شما کمک کنند تا لغات و جملات اصلی را یاد بگیرید. آفریکانس برای مبتدیان یکی از بیش از 50 بسته زبان رایگان است که می توانید از ما دریافت کنید. 50LANGUAGES روشی موثر برای یادگیری آفریکانس آنلاین و رایگان است. مطالب آموزشی ما برای دوره آفریکانس هم به صورت آنلاین و هم به عنوان برنامه های آیفون و اندروید در دسترس است.

مطالعه ی کتاب های کودکان به زبان آفریکانس هم بسیار مفید است. این کتاب ها معمولاً دارای جملات ساده و تصاویر رنگارنگ هستند که یادگیری را آسان می کنند. حضور در کلاس های زبان آفریکانس می تواند به شما کمک کند تا مهارت های گفتاری و نوشتاری خود را تقویت کنید. همچنین با استادی که زبان را به خوبی می داند، می توانید سوالات خود را بپرسید. با این دوره می توانید به طور مستقل آفریکانس را بیاموزید - بدون معلم و بدون آموزشگاه زبان! درس ها به وضوح ساختار یافته اند و به شما در دستیابی به اهدافتان کمک می کنند.

تمرین مکالمه با بومی زبانان آفریکانس نیز از راه های خوب برای تقویت مهارت های زبانی است. با این کار، شما قادر خواهید بود تا لهجه و گرامر این زبان را بهتر درک کنید. استفاده از فلش کارت برای یادگیری لغات جدید یکی دیگر از راه های مفید است. با استفاده از فلش کارت، شما می توانید به راحتی لغات جدید را به خاطر بسپارید. با 100 درس زبان آفریقایی که بر اساس موضوع سازماندهی شده اند، به سرعت آفریکانس بیاموزید. فایل‌های صوتی MP3 برای درس‌ها توسط افراد بومی آفریقایی صحبت می‌شد. آنها به شما در بهبود تلفظ کمک می کنند.

برای یادگیری زبان آفریکانس، پیشنهاد می شود به مدت طولانی در یک کشور که زبان رسمی آن آفریکانس است، زندگی کنید. با این کار، شما فرصت خواهید داشت تا با فرهنگ و زندگی روزمره این زبان آشنا شوید. هرچند زبان آفریکانس دارای تفاوت های چالش برانگیزی نسبت به دیگر زبان ها است، اما با تلاش و پشتکار، شما قادر خواهید بود تا این زبان را یاد بگیرید. به یاد داشته باشید که یادگیری هر زبانی نیازمند زمان و صبر است.

حتی مبتدیان آفریکانسی نیز می توانند از طریق جملات عملی، آفریکانس را با “50LANGUAGES“ به طور موثر یاد بگیرند. ابتدا با ساختارهای اساسی زبان آشنا می شوید. دیالوگ های نمونه به شما کمک می کند تا خود را به زبان خارجی بیان کنید. دانش قبلی لازم نیست.

حتی زبان آموزان پیشرفته نیز می توانند آموخته های خود را تکرار و تثبیت کنند. شما جملات صحیح و متداول را یاد می گیرید و می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. شما می توانید در موقعیت های روزمره ارتباط برقرار کنید. برای یادگیری چند دقیقه آفریکانس از استراحت ناهار یا زمانی که در ترافیک هستید استفاده کنید. شما در حال حرکت و همچنین در خانه یاد می گیرید.