Shqip » Boshnjakisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [trideset i dva]

U restoranu 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [trideset i dva]

U restoranu 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipbosanski
Patate tё skuqura me Ketchup. Je------ p------ s k------.
Dhe dy herё me majonezё. I d----- s m--------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. I t----- p----- k------- s- s-----.
   
Çfarё perimesh keni? Ka--- p----- i----?
A keni fasule? Im--- l- g----?
A keni lulelakёr? Im--- l- k-------?
   
Unё ha misёr me qejf. Ja r--- j---- k------.
Unё ha kastravec me qejf. Ja r--- j---- k--------.
Unё ha domate me qejf. Ja r--- j---- p-------.
   
Hani me qejf pras? Je---- l- i V- r--- p-------?
Hani me qejf lakёr turshi? Je---- l- V- r--- i k----- k----?
Hani me qejf thjerёza? Je---- l- V- r--- i l---?
   
A i ke qejf karrotat? Je--- l- i t- r--- m----?
A ke qejf brokolit? Je--- l- i t- r--- b------?
A i ke qejf specat? Je--- l- i t- r--- p------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. Ja n- v---- l--.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Ja n- v---- m------.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Ja n- v---- g-----.