қазақша » ағылшын   Модальді етістіктің өткен шағы 1


87 [сексен жеті]

Модальді етістіктің өткен шағы 1

-

87 [eighty-seven]

Past tense of modal verbs 1

87 [сексен жеті]

Модальді етістіктің өткен шағы 1

-

87 [eighty-seven]

Past tense of modal verbs 1

Click to see the text:   
қазақшаEnglish UK
Біз гүлдерді суғаруға тиіс едік. We h-- t- w---- t-- f------.
Біз пәтерді жинауға тиіс едік. We h-- t- c---- t-- a--------.
Біз ыдыс жууға тиіс. We h-- t- w--- t-- d-----.
   
Сендер шотты төлеуге тиіс пе едіңдер? Di- y-- h--- t- p-- t-- b---?
Сендерге кіру ақысын төлеуге тура келді ме? Di- y-- h--- t- p-- a- e------- f--?
Сендерге айыппұл төлеуге тура келді ме? Di- y-- h--- t- p-- a f---?
   
Кімге қоштасуға тур келді? Wh- h-- t- s-- g------?
Кімге ерте қайтуға тура келді? Wh- h-- t- g- h--- e----?
Кімге пойызға отыруға тура келді? Wh- h-- t- t--- t-- t----?
   
Біздің ұзақ қалғымыз келмеді. We d-- n-- w--- t- s--- l---.
Біздің ештеңе ішкіміз келмеді. We d-- n-- w--- t- d---- a-------.
Біздің кедергі жасағымыз келмеді. We d-- n-- w--- t- d------ y--.
   
Менің қоңырау шалғым келген. I j--- w----- t- m--- a c---.
Менің такси шақырғым келген. I j--- w----- t- c--- a t---.
Менің негізі үйге қайтқым келген. Ac------ I w----- t- d---- h---.
   
Сені әйеліңе қоңырау шалғысы келді деп ойладым. I t------ y-- w----- t- c--- y--- w---.
Сені анықтама бюросына қоңырау шалғысы келді деп ойладым. I t------ y-- w----- t- c--- i----------.
Мен сені пиццаға тапсырыс бергісі келді ойладым. I t------ y-- w----- t- o---- a p----.