Shqip » Anglisht UK   Bisedё e shkurtёr 3


22 [njёzetedy]

Bisedё e shkurtёr 3

-

22 [twenty-two]

Small Talk 3

22 [njёzetedy]

Bisedё e shkurtёr 3

-

22 [twenty-two]

Small Talk 3

Kliko për të parë tekstin:   
ShqipEnglish UK
A pini duhan? Do y-- s----?
Mё pёrpara pija. I u--- t-.
Por tani nuk pi mё. Bu- I d---- s---- a------.
   
A bezdiseni, nё qoftё se pi duhan? Do-- i- d------ y-- i- I s----?
Jo, absolutisht jo. No- a--------- n--.
Nuk bezdisem. It d------ d------ m-.
   
Doni tё pini diçka? Wi-- y-- d---- s--------?
Njё konjak? A b-----?
Jo, mё mirё njё birrё. No- p--------- a b---.
   
A udhёtoni shumё? Do y-- t----- a l--?
Po, nё tё shumtёn e rasteve pёr punё. Ye-- m----- o- b------- t----.
Por tani po bёjmё pushime kёtu. Bu- n-- w---- o- h------.
   
Sa vapё! It-- s- h--!
Po, tani ёshtё me tё vёrtetё nxehtё. Ye-- t---- i--- r----- h--.
A dalim nё ballkon? Le--- g- t- t-- b------.
   
Nesёr kёtu ka festё. Th----- a p---- h--- t-------.
A do tё vini dhe ju? Ar- y-- a--- c-----?
Po, edhe ne jemi tё ftuar. Ye-- w---- a--- b--- i------.