Shqip » Spanjisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [treinta y dos]

En el restaurante 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [treinta y dos]

En el restaurante 4

Kliko për të parë tekstin:   
Shqipespañol
Patate tё skuqura me Ketchup. Un- r----- d- p------ f----- c-- k------.
Dhe dy herё me majonezё. Y d-- c-- m-------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. Y t--- r------- d- s--------- c-- m------.
   
Çfarё perimesh keni? ¿Q-- v------- t---- (u----)?
A keni fasule? ¿T---- (u----) h---------- / f------- (a-.)?
A keni lulelakёr? ¿T---- (u----) c-------?
   
Unё ha misёr me qejf. Me g---- e- m---.
Unё ha kastravec me qejf. Me g---- e- p-----.
Unё ha domate me qejf. Me g---- e- t-----.
   
Hani me qejf pras? ¿L- g---- t------ c---- p-----?
Hani me qejf lakёr turshi? ¿L- g---- t------ c---- l- c-- f---------?
Hani me qejf thjerёza? ¿L- g---- t------ c---- l-------?
   
A i ke qejf karrotat? ¿T- g---- t------ c---- z--------?
A ke qejf brokolit? ¿T- g---- t------ c---- b------?
A i ke qejf specat? ¿T- g---- t------ c---- p--------?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. No m- g---- l- c------.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. No m- g----- l-- a--------.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. No m- g----- l-- s----.