Shqip » Turqisht   Nё restorant 4


32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [otuz iki]

Restoranda 4

32 [tridhjetёedy]

Nё restorant 4

-

32 [otuz iki]

Restoranda 4

Kliko për të parë tekstin:   
ShqipTürkçe
Patate tё skuqura me Ketchup. Ke------ b-- p------ k---------.
Dhe dy herё me majonezё. Ve i-- t--- d- m--------.
Dhe tre herё salçiçe me musardё. Ve ü- t--- d- h------- s----.
   
Çfarё perimesh keni? Ne t-- s----------- v--?
A keni fasule? Fa-------- v-- m-?
A keni lulelakёr? Ka------------ v-- m-?
   
Unё ha misёr me qejf. Mı--- y----- s------.
Unё ha kastravec me qejf. Sa------- y----- s------.
Unё ha domate me qejf. Do----- y----- s------.
   
Hani me qejf pras? Si- d- p----- s---- m------?
Hani me qejf lakёr turshi? Si- d- l----- t------ s---- m------?
Hani me qejf thjerёza? Si- d- m------- s---- m------?
   
A i ke qejf karrotat? Se- d- h---- s---- m----?
A ke qejf brokolit? Se- d- b------ s---- m----?
A i ke qejf specat? Se- d- b---- s---- m----?
   
S’mё pёlqejnё qepёt. So--- s-----.
S’mё pёlqejnё ullinjtë. Ze---- s-----.
S’mё pёlqejnё kёrpudhat. Ma---- s-----.